Меню & пошук

NASA оголосило відкритий набір у космонавти

NASA оголосило відкритий набір у космонавти

[ads-pc-2]

moon_nasa_astronauts2

Американське космічне агентство NASA розпочало проведення відкритого набору в астронавти. Прийом заявок від усіх охочих розпочнеться 14 грудня і закінчиться в лютому 2016 року.

Повідомляється, що участь у проекті NASA зможуть взяти тільки громадяни США з освітою не нижче бакалавра (інженери, математики, фізики, біологи) і трирічним стажем керування літаком (1000 годин польотів).

Також в рамках даної програми ведеться набір астронавтів для польотів на кораблі Orion, на якому США планують відправити людей на Марс. Нові астронавти на “червону планету” поки не полетять, але будуть брати участь у пілотованих випробуваннях Orion, які пройдуть не раніше 2020 року.

Крім цього, кандидат в астронавти повинен мати зір гостротою 1,0 (допускається корекція зору, якщо з моменту операції минуло більше року) і артеріальним тиском не вище 140/80. Зріст кандидата повинен укладатися в проміжок від 157,5 до 190,5 сантиметрів.

Це буде вже 22-й за рахунком набір в астронавти NASA. Попередній набір проходив чотири роки тому, за його підсумками NASA відібрало з усіх 6372 заявок 8 кандидатів, тренування яких почалися в серпні 2013 року. Всього за час існування агентства, починаючи з першого набору в астронавти “Меркурій 7” було відібрано 338 кандидатів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: