Меню & пошук

Вітальня Hub Odesa: нове антикафе в Одесі

Вітальня Hub Odesa: нове антикафе в Одесі

[ads-pc-2]

Вітальня Hub Odessa

Антикафе, «вільний простір» або «третє місце» ― ці назви вже мало кого здивують. Усе більш жаданою стає можливість вийти за рамки буденної дійсності та нарешті знайти себе. Вітальня – нове «третє місце» в Одесі, і точно не останнє. Вона розмістилася в одному приміщенні із The Hub, відомою мережею, яка об’єднує коворкерів по всьому світу. Ми вирішили поспілкуватися з головними постачальниками натхнення та ідейними керівниками Вітальні, Сергієм та Тетяною Ровінськими. 

ts

– У чому полягає сутність The Hub та чи пов’язаний він із Вітальнею?

– The Hub – це коворкінг для тих, хто змінює світ. Можна сказати, що це інноваційна лабораторія, бізнес-інкубатор та домашній комфорт на одній території. Тут є всі необхідні умови для росту та розвитку інноваційних проектів. The Hub розширюється, тож чим далі, тим складніше стає вмістити безліч різнопланових та яскравих проектів на одному майданчику. Саме тому було прийнято рішення про відкриття Вітальні, де можна буде проводити заходи більш розважального характеру.

– Коли відбулося офіційне відкриття?

– Ми почали працювати 7 вересня цього року, тобто це лише наш перший тиждень.

– Але, мабуть, ви вже можете уявити, як виглядає типовий клієнт Вітальні?

– Важко сказати точно. Скоріш за все, це молодий чоловік або дівчина віком від 18 до 35 років, які хочуть із розумом провести час, тобто попрацювати, почитати книгу, подивитися кіно. Ми з радістю зустрінемо кожного, хто розділяє наші ідеї та принципи.

– Отже, мова йде про досить нову концепцію свободи та вільного часу. У чому, на ваш погляд, полягає секрет успіху “третіх місць”, адже вони набирають популярності?

– Час сам диктує нам правила та вибудовує нові формати для будь-чого: роботи, спілкування, відпочинку. У «вільних просторах» легко зустріти однодумців, адже такі місця формують співтовариство близьких по духу людей.

– Назвіть три предмети, без яких Ви не уявляєте Вітальню?

– У нашому випадку це не предмети, а люди, без яких не вдалося б створити таке чудове місце. Це – наша команда.

Вітальня Hub Odessa

Вітальня Hub Odessa

– Що саме надихало вашу команду на роботу? Ви все робили самі?

– Насправді, над обладнанням Вітальні працювала багато  професіоналів, серед яких дизайнер інтер’єру, технічний директор та, звісно ж, ідейні керівники, яких було декілька. Бажання зробити естетично вивірене та гарне місце допомагало нам обирати технічне оснащення та дотримуватися обраного стилю.

– Тепер, коли все готово, які заходи плануєте проводити?

– Вітальня відкрита для багатьох форматів. Ми із задоволенням будемо демонструвати фільми, обговорювати їх із самими творцями, влаштовувати концерти, поетичні вечори, неформальні конференції, вечори інтелектуальних ігор та багато чого іншого.

Вітальня Hub Odessa

– Стільки всього! Який відгук після одного з подібних заходів Ви мрієте отримати?

– Нам дуже хотілося б знати, що наші зусилля є виправданими, і клієнти цінують Вітальню так само, як і ми.

– І нарешті: якби у Вітальні був девіз або слоган, то це була б фраза…

– «Тут народжується майбутнє».

1372332111_pin_map

Вітальня Hub Odessa
Одеса, вул. Грецька, 1А
Сайт / Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: