Меню & пошук

Фотопрофіль: Роман Cayman

Фотопрофіль: Роман Cayman

[ads-pc-2]

Фотопрофіль: Роман Cayman

Роман Cayman – молодий ентузіаст та старанний фотограф із Закарпаття. Передавати емоції людей на фотографію – головне завдання фотографа. Роман вивчив це мистецтво та погодився поділитись своєю творчістю з нами.

– Коли ви почали займатись фотографією? Що вас спонукало стати у ряди фотографів?

– Мені фотографія подобалась завжди, але ось у 2009 році мій друг купив фотоапарат, тоді у мене і з’явилась можливість спробувати себе у цій справі. Перші спроби були на різних зустрічах та день народженнях, згодом поїхав у Львів фотографувати. У ті часи я ще нічого не тямив, але коли-небудь потрібно було спробувати і навчитись. Шкода, що не міг повноцінно користуватись фотоапаратом, завжди доводилось позичати. 

– Яку техніку використовуєте на роботі?

– Знімаю на Nikon D200 Nikon D80 Nikkor, об’єктиви – 50mm f/1.4G AF-S, Sigma 10-20/3.5. Також знімаю на плівку. Люблю саме прострочену плівку.

– В яких жанрах тобі знімати найкомфортніше? Які жанри, навпаки, хотілось би підтягнути і спробувати себе в них?

– Найбільше подобається репортаж. Люблю ловити емоції людей, передавати їх внутрішній світ, розвиваюся в постановочній зйомці. Також дуже хочу попробувати стиль ню, проте у моєму місті його, чомусь, не дуже полюблять, тому неохоче реагують на пропозиції.

– Де шукаєш нові ідеї для фотографій?

– Часто гортаю блоги талановитих та відомих фотографів, також спостерігаю за фотографією у соціальних мережах і тоді пробую зробити щось нове. Проте, в більшості ідеї приходять самі до мене і я одразу біжу їх втілювати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: