Меню & пошук

NASA запустило live-трансляцію відео з космосу

NASA запустило live-трансляцію відео з космосу

[ads-pc-2]

Screenshot 2014-05-07 23.13.13

Півстоліття після Гагаріна і Корольова кожен з нас отримав можливість поглянути в прямому ефірі на Землю з космосу. NASA запустило live-трансляцію з Міжнародної космічної станції через популярний сервіс Ustream.

Американська космічна агенція встановила на станції 4 камери з HD-якістю і транслюватиме відеопотік цілодобово. Для прикладу, станом на момент написання цієї новини, трансляцію переглядало понад 30 000 користувачів водночас, а загальна кількість переглядів з моменту запуску уже перевищила 6 мільйонів. Камери встановлені таким чином, що картинка змінюється, і ракурс трансляції не є закріпленим лише в одному напрямку. Це означає, що ви можете бачити як і горизонт Землі, так і перпендикулярне зображення до поверхні нашої планети. 

Водночас, іноді камера потрапляє на “темну сторону” Землі, і окрім чорного кольору ви не побачите нічого. Втім, краще спробувати самостійно:

Міжнародна космічна станція, яку почали будувати у 1998 році, обертається навколо Землі на висоті понад 400 кілометрів, важить близько 450 тон та летить у космосі зі швидкістю 27 000 км/год.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: