Меню & пошук

Спойлери позитивно впливають на касові збори фільмів — дослідження

Спойлери позитивно впливають на касові збори фільмів — дослідження

Дослідники також розробили метод вимірювання інтенсивності спойлерів або ступеня невизначеності сюжету.


[ads-pc-2]

Дослідники з Західного університету і Університет Г’юстона дослідили, чи шкодять касовим зборам фільмів спойлери, пише Phys.org. 

Дослідницька група вивчила щоденні касові збори фільмів, випущених у період з січня 2013 року по грудень 2017 року у США. Потім ці фільми були зіставлені з відповідними оглядами на Internet Movie Database (IMDb), найпопулярнішій платформі для перегляду фільмів у Сполучених Штатах. Дослідники також розробили метод вимірювання інтенсивності спойлерів або ступеня невизначеності сюжету. Результати дослідження показують, що інтенсивність спойлера позитивно впливає на касові збори.

«Ми вважаємо, що зниження невизначеності — рушійна сила позитивного впливу спойлерів. Якщо потенційні глядачі не впевнені в якості фільму, їм допоможе прийняти рішення пов’язана з сюжетом стрічки інформація, що міститься в рецензіях», — пояснює Джозеф Рю, один з авторів статті. 

Крім цього, експерти з’ясували, що позитивний ефект від спойлерів дієвіший для фільмів з помірними або змішаними рейтингами, ніж від дуже позитивних або дуже негативних відгуків, в яких не розкриті подробиці сюжету.

Дослідники рекомендують платформам з оглядами фільмів публікувати спойлери, однак попереджувати про це читачів. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: