Меню & пошук

У Львові створили прототип роботизованої руки

У Львові створили прототип роботизованої руки

[ads-pc-2]

11058716_1043585459003348_5281033368244944965_n (1)

1-2 травня у коворкінгу Betaplace відбувся робо-хакатон Cyber pills for mental health ‒ 24-годинний марафон, в якому взяли участь понад 20 учасників з трьох команд ‒ aDDDitive та Ultimate Robotics з Києва, а також спільна команда Hackerspace Lviv і резидентів Betaplace зі Львова.

Кожна з команд розробила прототип руки собівартістю до 300 доларів, який здатен ворушити пальцями та реагувати на імпульси м’язів. Для його створення використовувалися opensource (з відкритим кодом) креслення, деталі, надруковані на 3D-принтері, сенсорні давачі та спеціальне програмне забезпечення. Результати хакатону були презентовані львів’янам та міжнародним експертам з Великої Британії, Росії та Польщі. Як працює прототип можна переглянути на відео:

Організували та провели захід – коворкінг Betaplace та Центр міської історії Центрально-Східної Європи в рамках Cyber pills for mental health – серії заходів присвячених проникненню кібер-технологій в повсякденне життя. Це частина програми Survival Kit for Virtual Reality, що одночасно проходить у Миколаєві (Україна), Будапешті (Угорщина), Жиліні (Словакія). Проект реалізується в рамках програми TANDEM «Dialogue for Change», що є частиною проекту MitOst/UNAEDI за підтримки Європейської культурної фундації(ECF).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: