Меню & пошук

Як я отримав американську візу на 10 років і поїхав подорожувати в США

Як я отримав американську візу на 10 років і поїхав подорожувати в США

[ads-pc-2]

ULdJOZIbda8

maksimТой самий Максим Заселян, який одного дня зібрав всі свої речі і вирішив поїхати подорожувати в США, поділився з нами своїм досвідом отримання американської туристичної візи терміном на 10 років. З $231 в кишені, він сів на літак, і вже кілька місяців подорожує від Флориди до Каліфорнії, а головною метою Максима є Аляска.

Пост, якого чекали мільйони. Але, поспішу вас засмутити. Якщо раптом раніше ви вже вникали в процедуру оформлення візи США, даний текст не буде містити для вас нову інформацію: я просто постарався зібрати в купу всю потрібну інфу і максимально структуровано розписати процес отримання тієї самої, заповітної туристичної візи (я буду говорити саме про цей тип візи / актуально для українців).

Весь процес оформлення візи ділиться на 7 простих кроків:

1) Оцінка шансів;
2) Заповнення анкети DS-160;
3) Оплата візового збору;
4) Запис на співбесіду;
5) Збір документів;
6) Молитва богам усіх конфесій;
7) Подача документів / співбесіду.

Першим кроком є ​​оцінка вашої готовності задурити над підготовкою документів і взагалі, вашої адекватності в очах візового офіцера. Уявіть, що ви видаєте візу самі собі. Які питання можуть виникнути? Пропрацюйте кожен з них. Якщо у вас гарна візова історія, ви встигли покатати себе по країнах і готові кинутися в бій – понеслась!

Сайти посольства максимально докладні, але ногу там зламати можна за дві секунди.

Наступний крок – заповнення анкети DS-160. Всі питання англійською, але з перекладачем все пройде гладко. Питання діляться на кілька типів: особисті (хто ви / що ви), про поїздку (коли / куди / навіщо / в блоці про рейси, можете просто вписати будь-які, знайдені на сайтах-агрегаторах авіаквитків), про зв’язки і родичів і питання про те, чи не терорист ви, часом?

Детально про анкету читаємо тут: ustraveldocs.com/ua_ua/ua-niv-ds160complete.asp

Сама анкета DS-160 тут: ceac.state.gov/GenNIV/Default.aspx

Відповідайте на питання не поспішаючи, вона зберігається автоматично, якщо що, можна буде повернутися до попереднього пункту. Приділіть увагу адресі, де ви, нібито (або реально) збираєтеся зупинитися в пункті прибуття (припустимо, в Нью-Йорку). Його можуть уточнити при подачі документів і в будь-якому випадку запитають при посадці на літак в Києві.

Так, їдемо далі. Після заповнення анкети потрібно сплатити візовий збір.

Детально про способи оплати візового збору: ustraveldocs.com/ua_ua/ua-niv-paymentinfo.asp

Для оплати збору вам потрібно буде завантажити і роздрукувати квитанцію.

Качаємо квитанцію тут: ustraveldocs.com/ua_ua/Fee160.pdf Не лякайтеся, вона не порожня, просто по-хитрому зашифрована. Відкрити можна Adobe Reader’ом або Acrobat’ом, далі – «параметри – довіряти цим документом тільки зараз» + друк).

Далі, з квитанцією в руках дуємо в найближче відділення Райфайзен банку, оплачуємо 160 $ ​​в українській гривні і отримуємо чек з 18-ти значним кодом, який потрібно перевірити! Зверніть увагу на те, що каса банку працює до 17:00, тому не запізнюйтесь.

Маючи код заповненої анкети і код на чеку, ви зможете записатися на подачу документів до консульства США (вона ж співбесіда).

Щоб записатися на співбесіду, потрібно зареєструватися на сайті: ustraveldocs.com/ua_ua

І за цим посиланням (cgifederal.secure.force.com/selectvisatype) пройти прості кроки для запису на співбесіду. З досвіду можу сказати, що краще записуватися на найраніший час (8:00), так як візові офіцери бадьоренькі і не запарені тупими питаннями аплікантів.

Все. Ви записалися на співбесіду. Тепер саме час для зміцнення оборони -–збору всіх можливих документів, які покажуть ваш зв’язок з Батьківщиною: довідка з роботи (якщо немає, попросіть знайомих тимчасово «влаштувати» вас до себе і намалювати довідку з круглою зарплатою), довідка про рух коштів на рахунку (візьміть суму у друзів, покладіть на рахунок, візьміть довідку, зніміть гроші, поверніть їх, і, якщо що, про фотошоп я вам не говорив), документи про володіння житлом, машиною, копії минулих віз і так далі. Всі ці папірці потрібні на всякий випадок, адже при подачі доків, з імовірністю в 99% ніхто нічого дивитися не буде. Дивитися будуть паспорт і ваш фейс, який буде чітко і бадьоро відповідати на будь-які питання. Перекладати документи і довідки англійською не потрібно. Існує думка, що, при отриманні просто туристичної візи, не варто «пістрявити» своїм знанням англійської, це, нібито, може викликати підозру (а раптом залишитися надумаєш, розумний такий).

Співбесіда. Після заповнення анкети та запису на співбесіду на ваше мило прийдуть два папірці: pdf-файл Confirmation з вашою фізіономією і Appointment Confirmation (підтвердження запису на співбесіду). На співбесіду ви повинні прийти з цими двома папірцями. Без них вас нікуди не пустять. Приходити варто за півгодинки. При вході в посольство у вас з собою повинна бути прозора папка з документами, паспорт, фотка на диску і все. Ніяких рюкзаків і сумок, все це потрібно буде залишити на вулиці біля когось із друзів або в камері схову за 30 гривень. Пройшовши багаторівневу службу безпеки, ви отримаєте талончик з номером і сядете очікувати вашу чергу. Підійшовши до віконця з візовим офіцером всередині, не хвилюйтеся, чітко говоріть мету візиту, впевнено брешіть, якщо «їдете» за фейковим маршрутом і так далі. Головне – збіг фактів. Якщо що, візові офіцери вільно володіють як англійською, так і російською мовами.

Через 5-7 хвилин бесіди, ви дізнаєтеся вердикт. Отримали бірюзову картку – віза ваша, якщо іншу – нічого страшного, пробуємо наступного разу. Якщо все ок, ваш паспорт прийде за адресою служби доставки через пару-трійку днів (адресу служби ви обираєте самі).

І останнє. Термін дії звичайної туристичної візи для громадян України – 10 років. Але період перебування в країні встановлює прикордонник по прильоту в Штати (найчастіше, це 6 місяців). Перевірити точний термін перебування після перетину кордону можна тут: https://i94.cbp.dhs.gov

Всі питання можна сміливо писати на цю офіційну пошту (відповідають швидко і чітко): support-Ukraine@ustraveldocs.com

Начебто нічого не пропустив, але, коли раптом що – всі (обдумані і відфільтровані!) питання можна задавати особисто мені (vk.com/marakasina). Удачі! Більше пригод – у моєму блозі vk.com/nuisididoma.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. 5 років ago

    سلام.ازاینکه جوابم دیر شده خیلی عذر خواهی می کنم گوشی ام صفحه اش سوخته بود وحالا در خدمت شما هستم با تشکر وقدردانی

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: