Меню & пошук

Хлопчик у США створює краватки-метелики для бездомних тварин

Хлопчик у США створює краватки-метелики для бездомних тварин

У такий спосіб допомагає їм знайти родину


[ads-pc-2]

12-річний Даріус Браун зі США заснував власну компанію Beaux & Paws зі створення краваток для бездомних тварин. Наразі він збирає кошти на розширення виробництва та відвідання притулків для собак у 5 нових штатах, пише Today.

Даріуса Брауна вразила історія сотень тварин, які опинилися в притулках після ураганів Гарві та Ірма (що стався у вересні 2017-го та завдав збитків на $64.655 мільярда). Собак і котиків було так багато, що вони підлягали евтаназії, якщо за певний період їх ніхто не забере додому.

Тоді Браун почав дарувати тваринам у притулках краватки-метелики власного виробництва. Так намагався зробити їх милішими та красивішими, аби вони швидше знайшли господарів.

Згодом про діяльність хлопчика почали писати ЗМІ, громадяни США надсилали Даріусу вишукані тканини, аби метелики були ще більш елегантними та стильними.

Браун відвідує притулки в різних штатах і роздає тваринам власні вироби безкоштовно. Хлопчик активно веде сторінки в соцмережах, де розповідає про свою діяльність. Його сторінка в Instagram має більше 45 тисяч підписників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: