Меню & пошук

В індійському штаті усіх тварин визнали юридичною особою та надали їм права людини

В індійському штаті усіх тварин визнали юридичною особою та надали їм права людини

Тепер жителі штату більше не володіють тваринами, а стали їхніми опікунами


[ads-pc-2]

Верховний суд Пенджабу та Харіяни в Індії визнав тваринне царство юридичною особою, а кожну тварину наділив правами людей, пише Vice.

«Усе королівство тварин, включаючи птахів і водних жителів, оголошуються юридичною особою, а кожна тварина наділяється правами, обов’язками та відповідальністю живої особи», − йдеться у постанові суду.

Тепер жителі Харіяни будуть не володіти тваринами, а стануть опікунами для них і будуть відповідальними за їхнє благополуччя.

Таке рішення було прийняте у світлі інциденту, коли 29 корів транспортували з Уттар-Прадешу до Харіяни, додаючи в поганих умовах відстань у 600 кілометрів.

Коментуючи цей випадок, суддя Шарма сказав: «Ми повинні проявляти співчуття до всіх живих істот. Хоча тварини не розмовляють, ми як суспільство повинні говорити від їхнього імені. Біль не повинен завдаватися тваринам. Жорстокість до тварин викликає в них страждання. Тварини дихають, як ми, і наділені емоціями. Їм потрібна їжа, вода, житло, нормальне ставлення, медична допомога і самовизначення».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: