Меню & пошук

Вийшов трейлер фільму «Віддана», знятого за мотивами роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія»

Вийшов трейлер фільму «Віддана», знятого за мотивами роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія»

Прем'єра фільму відбудеться 16 січня 2020 року. 


[ads-pc-2]

У мережі опублікували перший офіційний трейлер фільму «Віддана», знятого за мотивами роману «Фелікс Австрія» української письменниці Софії Андрухович. Фільм з’явиться в кінотеатрах 16 січня 2020 року.

Дія у фільмі відбувається в другій половині ХІХ ст. у місті Станіславів. Унаслідок пожежі доктор Анґер втрачає дружину, але вдається врятувати рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. Доктор вирішує виховувати дівчат разом.

Права на екранізацію роману придбала компанія FILM.UA Group. Режисерка фільму − Христина Сиволап, продюсерка − Надія Зайончковська.

Головні ролі у фільмі зіграли Маріанна Янушевич, Алеся Романова й Роман Луцький. Також на екрані можна буде побачити Катерину Кухар, Аду Роговцеву, Олександра Кобзаря, Наталю Васько, Сергія Волосовця, Ірму Вітовську, Важу Годердзішвілі, Себастьяна Цибульського та Марину Кошкіну.

У 2014 році роман Софії Андрухович «Фелікс Австрія» нагородили премією Книга року ВВС, а також він отримав особливу відзнаку Форуму видавців у Львові й премію ЛітАкцент року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: