A password will be e-mailed to you.

Brunettes Shoot Blondes – український гурт,  відомий світу креативними  кліпами, перший з яких, на пісню Knock Knock, сумарно на платформах  Facebook та  YouTube подивилося більше 100 мільйонів людей.

Brunettes Shoot Blondes зняли новий кліп на пісню “Hips” – головну пісню  із запланованого до виходу EP. Це буде цікава й стильна робота, кліп наповнили шалено дивними героями та їх діями, огорнули кольорами, аналоговими музичними інструментами й модними ґаджетами. Також збудували декорацію, що імітує 3D-простір.
Зйомка проходила минулого тижня під Києвом у Вишневому і тривала дві доби, підготовка до зйомки тривала декілька місяців. Brunettes Shoot Blondes знову зняли кліп без залучення режисера, все – від ідеї до фінального монтажу буде реалізовано зусиллями команди BSB та Family Production. Світ побачить відео вже в листопаді цього року.

Андрій Ковальов, фронтмен гурту:

“Пісня про найважливішу частину жіночого тіла – стегна ( з англійської “hips” – стегна). Кліп візуалізує окремі частини тексту,  візуалізації ці несподівані й дуже різні, проте об’єднані  єдиною стилістикою. Ми займаємося зйомками кліпу самі, бо найпростіше із власною командою  реалізувати картинки, що з’являлися при створенні треку в моїй голові. Та я в постійному пошуку свого режисера.”

Цього літа музиканти відіграли 8 концертів протягом 8 днів у восьми містах Європи, подолавши 5000 км.

Минулого ж року – виступали на європейських фестивалях Sziget, Colors of Ostrava, розігрівали Hurts та The Neighborhood, дали десятки концертів в Україні, а також стали фіналістами національного відбору “Євробачення-2016”.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.