Меню & пошук

«Артбук»: летерінг Каті Яцушек

«Артбук»: летерінг Каті Яцушек

«Естетика і зручність — це головні задачі дизайну».


[ads-pc-2]

«Артбук» – це рубрика про цікавих українських представників візуального мистецтва, тих, хто працює в області ілюстрації, фотографії, шрифта, колажів, дизайну тощо.


 

В рубриці «Артбук» − Катя Яцушек — графічна дизайнерка, яка обожнює малювати літери. В основному займається шрифтовими логотипами, летерінгом, упаковкою, графічним дизайном. Навчалася у Львові в Академії мистецтв. Зараз працює у Reynolds and Reyner. 6 листопада Катя запускає авторський інтенсив «Шрифтовий логотип» у школі Projector, на якому навчатиме робити гармонійні шрифтові лого.


Катя Яцушек

«Мені хотілося б більше якісного дизайну навколо. Хочеться ходити по вулицях із естетичними вивісками, хочеться, щоб фасади будинків приваблювали, хочеться брати в руки гарні естетичні книжки, хочеться, щоб на побутовому рівні все мало естетику. Щоб було зручно ходити по місту, користуватися громадським транспортом. Естетика і зручність — це головні задачі дизайну, на мою думку. Я розумію, що це залежить від кількості гарних спеціалістів у своїх галузях. Тому я і хочу поділитися тими знаннями, що маю, з іншими, щоб зробити цей світ трішечки кращим.

Звичайним людям, споживачам, не потрібно розуміти, який шрифт гарний, який поганий, хіба для загального розвитку чи виховання естетичного смаку. А от дизайнерам дуже потрібно, адже вони візуально формують той простір, де ми всі живемо. Шрифт для дизайнера — це один із фундаментів професії. Уміння вибрати потрібний шрифт для потрібної задачі це першооснова всіх проектів».


Шрифтові логотипи

Найсвіжіша робота «Хочеш змін? Будь зміною» — летеринг на стінку для Волинського молодіжного центру.

Life Story Photography — логотип для фотографки. Хотіла зробити щось легке, плавне, до виразу «життя тече рікою», адже дівчинка знімає дуже чуттєві фото, які передають певну історію конкретної людини.

Easy Free Style — летеринг для стікерів українського молодіжного бренду кедів Efrees.

I happy mama — лого для пабліку спільноти мам.

Роботи для компанії mirrorlab

Йоданка Павлівська — лого для мінеральної води , насиченої природнім йодом

Discovery edition — один із видів колясок anex для батьків, які люблять подорожувати і відкривати нові горизонти зі своїми малятами.

Plafon — для студії інтер’єрів.

Go&Grow — лого дитячих колясок та Quant — лого для суперсучасної серії колясок anex.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: