Меню & пошук

Massive Attack випустили EP «Eutopia» з трьох композицій і кліпів на них

Massive Attack випустили EP «Eutopia» з трьох композицій і кліпів на них

Над мініальбомом працювали музиканти з Young Fathers і Algiers, а також американський письменник і музикант Сол Вільямс.


[ads-pc-2]

Музичний дует з британського міста Бристоль Massive Attack випустив аудіовізуальний EP  «Eutopia». Три треки записали у трьох різних містах під час карантину, повідомляє NME. 

У проєкті взяли участь три громадські діячі: автор Паризьких кліматичних угод ООН Крістіан Фігерес, засновник принципу безумовного базового доходу Гай Стендінг і професор Габріель Цукман, який виступає за введення «податку на багатство» в США.

«Карантин виявив кращі аспекти і гірші недоліки людства. Цей період невизначеності і занепокоєння змусив нас замислитися над очевидною необхідністю змінити руйнівні системи, у яких ми живемо. Працюючи з трьома експертами, ми створили звуковий та візуальний діалог з цих глобальних, структурних питань: надзвичайної кліматичної ситуації, стягування податків і безумовного базового доходу», — прокоментували Massive Attack.

Крім цього, над мініальбомом працювали музиканти з Young Fathers і Algiers, а також американський письменник і музикант Сол Вільямс.

Massive Attack не випускали оригінальну музику з 2016 року, але останнім часом вони активно беруть участь у соціальних кампаніях. Наприклад, у листопаді минулого року Massive Attack замовили і профінансували велике дослідження викидів вуглецю в індустрії живої музики.

У квітні цього року вони пожертвували 10 000 фунтів стерлінгів на краудфандингову кампанію, мета якої — надати безкоштовне харчування співробітникам охорони здоров’я Великобританії і іншим працівникам на передовій боротьби з коронавірусом. 

Також Massive Attack у соціальних мережах підтримали протестуючих Black Lives Matter у рідному Бристолі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: