Меню & пошук

Massive Attack замовив і профінансував дослідження викидів вуглецю від концертних турів

Massive Attack замовив і профінансував дослідження викидів вуглецю від концертних турів

Гурт обіцяє поділитися результатами з усіма колегами в індустрії


[ads-pc-2]

Massive Attack замовив і профінансував велике дослідження викидів вуглецю в індустрії живої музики. Про це пише Pitchfork. Гурт об’єднав зусилля із Центром досліджень кліматичних змін у Тіндаллі (США), з групою вчених-кліматологів. Їхня мета – «показати, який вуглецевий слід лишають цикли гастрольних турів, і представити альтернативні варіанти подорожі, які можна швидко реалізувати».

Дослідники кажуть, що вони зроблять результати досліджень і рекомендації доступними для всіх у галузі, щоб заохотити швидкі дії. У своїй статті для The Guardian Роберт Дель Найа написав, що вони розглядали можливість взагалі відмовитися від гастролей. Утім зусилля однієї групи не будуть вдалими, якщо не збільшити масштаб і не застосувати це рішення до усієї галузі: «Для створення системних змін реальної альтернативи колективним діям немає».

У дослідженні будуть вивчені сфери живих виступів з найбільшим вуглецевим слідом: подорож аудиторії до місця проведення концерту, подорож самих музикантів, а також викиди на місці проведення події.

Раніше гурт Coldplay оголосив, що призупинять гастролі, поки не зможуть наблизитися до нульового рівня викидів від власних подорожей у турах і під час концертів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: