Меню & пошук

Українські розробники створили VR-додаток для боротьби зі стресом

Українські розробники створили VR-додаток для боротьби зі стресом

Він заснований на терапії криком


[ads-pc-2]

Київська компанія розробила додаток для боротьби зі стресом за допомогою віртуальної реальності VoxBox. Принцип його роботи полягає в терапії криком.

«Ми запрошуємо пацієнта у звукоізольовану кімнату, де він одягає VR-окуляри зі встановленою програмою VoxBox. Простір на березі океану закриває чорний дим, який можна розігнати тільки криком. Людина кричить і, завдяки софту простір починає змінюватися: темний фон витісняється квантами світла. Коли людина повністю прокричалася, екран повністю очищається людина знову опиняється на березі океану», – каже креативний директор Олександр Смирнов.

Терапія криком в групах популярна у США, коли учасники протягом 30 хвилин мають кричати одне на одного або просто в одному просторі. А в Ізраїлі поширена практика, коли людей відвозять у пустелю, для того, щоб вони могли покричати в вільному просторі.

Аби перевірити ефект VoxBox, використали технології стартапа MAWI, що розробив пристрій, який читає і розшифровує медичну bigdata на основі електрокардіограми.

Зараз розробники VR-додатку ведуть переговори з приводу тестування VoxBox для реабілітації військових і біженців та для боротьби з ПТСР-синдромом.

Фото: VoxBox

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: