Меню & пошук

Фотопрофіль: Катерина Удальцова

Фотопрофіль: Катерина Удальцова

[ads-pc-2]

Фотопрофіль: Катерина Удальцова

Сьогодні у нашій постійній рубриці “Фотопрофіль” розмовляємо з чудовим фотографом із Одеси, Катериною Удальцовою. Образи та сюжети надзвичайно красиві, а від світлин важко відірвати погляд.

Катерина Удальцова– Доброго дня, Катерино. З чого взагалі почалося твоє захоплення фотографією? 

– Добрий день! Ооо, навіть складно сказати, з чого все почалось. Потрохи, але впевнено затягувало. Ще років в 4 любила бігати з дідовим «Зенітом» в руках. Плівки в ньому не було, але мені все одно подобалось. Коли стала старшою, я зрозуміла, що мені потрібен спосіб висловлювати свої думки та ідеї, і так я знайшла для себе фотографію.

– Як життя в такому місті, як Одеса впливає на твою творчість? 

– Одеса – місто, яке ніколи не спить. Багато в чому воно надихає рухатися вперед, хочеться встигати жити з ним в одному ритмі. Ну і звичайно ж чарівна атмосфера… У ньому я часто знаходжу натхнення, просто прогулюючись вулицями.

– А як щодо морських мотивів? 

– Море – невід’ємна частина творчості і величезний простір для фантазії. Правда, на жаль, заїжджений вздовж і впоперек. Іноді, хочеться поїхати познімати кудись подалі… в гори і в ліси… Добре там, де нас немає.

– Який жанр на даному етапі твоєї творчості є пріоритетним? 

– Для мене це завжди був портрет. В пріоритеті – художня зйомка. Це – вся душа. Я намагаюся вкладати щось у свої роботи, а не просто давати гарну картинку. Тому на даному етапі мій жанр – мій внутрішній світ. Казкові русалки, мавки і сюрреалістичні, часом, мотиви :)

– Одвічне питання –  Nikon чи Canon? І взагалі, якою технікою користуєшся в роботі? 

– Не маю нічого проти Nikon, але сама користуюся виключно Canon. Можливо, просто справа звички :) Я використовую старий добрий Canon 5D і в основному портретник 50 mm 1.4. Іноді використовую лінзи Геліос разом зі своїм Canon. Вони дають особливий шарм :) А взагалі, головне ж не техніка, а погляд.

– На твою думку, що потрібно фотографу-початківцю для того, щоб виробити свій власний, унікальний стиль? 

– Слухати своє серце. Знімати те, що дійсно до душі, а не гнатися за модою і стандартами :) І, звичайно, не боятися експериментів. Навіть найсміливіших або безглуздих.

– Розкажи, що тебе надихає :)

– Все що завгодно… Музика, власні сни, природа, творчість близьких мені за духом людей, гарні фільми. Книги перед сном, вони теж надихають. Головне, давати волю своїм думкам складатися в картинки і ідеї, а потім втілювати їх у життя :)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: