Меню & пошук

Задоволення власним тілом пов’язали з безпечнішим і кращим сексом − дослідження

Задоволення власним тілом пов’язали з безпечнішим і кращим сексом − дослідження

Люди, які соромляться свого тіла, частіше мають негативний сексуальний досвід


[ads-pc-2]

Задоволення виглядом власного тіла пов’язали з покращенням якості сексу та підвищенням вірогідності того, що він буде безпечним, пише PsyPost з посиланням на дослідження зв’язку ставлення до свого тіла та сексуального благополуччя.

Дослідження підтвердило, що позитивне сприйняття свого тіла пов’язане з покращенням сексуального життя. А люди, задоволені зовнішністю, частіше ініціюють секс, повідомляють про частіші оргазми, а також комфортніше почуваються під час розмов про секс зі своїми партнерами. Це стосується як жінок, так і чоловіків.

Також вчені з’ясували, що жінки, які соромляться свого тіла та незадоволені ним, частіше вдаються до незахищеного сексу, а також займаються ним під дією різних речовин.

«Позитивне сприйняття власного тіла пов’язують з покращенням різних аспектів сексуального життя, таких як безпечний секс, сексуальне бажання, вільне спілкування про секс та комфорт під час нього. А незадоволення тілом призводить до різноманітних негативних аспектів у сексі», − каже авторка дослідження Меґан Джілен.

Вчені не роблять висновки про взаємозв’язок сприйняття тіла та якості сексу, адже поки що незрозуміло, чи позитивне сприйняття власного тіла покращує сексуальний досвід чи якісний сексуальний досвід покращує сприйняття свого тіла.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: