Меню & пошук

Квартира тижня: помешкання львівських архітекторів

Квартира тижня: помешкання львівських архітекторів

[ads-pc-2]

Квартира тижня: помешкання львівських архітекторів

Ми починаємо новий сезон “квартир тижня” з дуже цікавою знахідкою – помешканням львівського подружжя архітекторів Андрія Хіра та Сінкевич Оксани, які власноруч розробили дизайн своєї квартири. Ім’я Андрія може здатися знайомим читачам Inspired, і це буде правдою, оскільки в жовтні минулого року ми публікували невелику галерею з роботами художника в стилі street-art.

Загальна площа квартири, яка розташована у львівській новобудові – 52 квадратні метри. Початкове планування було частково змінене: кухню, кімнату та коридор об’єднали в єдиний простір, демонтувавши перегородки між ними, а зонування було досягнуте шляхом різних покриттів. За словами подружжя, квартира-студія – це не лише дизайн-прийом, але й функціональна необхідність – помешкання використовується не лише для проживання, але і як робоче місце та як творча майстерня.

Всі меблі були виготовлені на замовлення, за кресленнями авторів. Велика кількість предметів була виготовлена авторами власноруч: увесь текстиль, торшери та інше. Для прикладу журнальний стіл, перероблений із металевої конструкції незрозумілого призначення, було знайдено на промзоні. Саме ці засоби дозволили максимально скоротити бюджет ремонту (загальний бюджет проекту склав близько $10 000). Картини авторські та подаровані друзями: Дімою Азо, Маскимом MH, Габріеллою Тегзе.

Андрій та Оксана професійно займаються плануванням квартир та дизайном. Детальніше ознайомитися з їх роботами можна на сторінці об’єднання Forma Line.

Фотографії: Віктор Дьомін

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: