Меню & пошук

«Презерватив згоди»: в Аргентині створили упаковку, що відкривається обома партнерами

«Презерватив згоди»: в Аргентині створили упаковку, що відкривається обома партнерами

Це означає, що секс відбувається за згодою


[ads-pc-2]

Розробники аргентинської мережі магазинів секс-іграшок Tulipán створили перший у світі «презерватив згоди». Його головна особливість – спеціальна упаковка, яка потребує для відкриття чотирьох рук, пише TheNextWeb.

Унікальна конструкція вимагає, щоб обидва партнери одночасно натискали спеціальні точки на упаковці. Тільки тоді вміст стане доступним.

«Tulipán завжди говорив про безпечне задоволення. Однак під час розробки цієї кампанії ми зрозуміли, що повинні говорити про найважливішу річ у всіх сексуальних стосунках – задоволення можливе тільки тоді, коли ви обидва даєте на це свою згоду», – розповів Хоакін Кемпінс, представник рекламного агентства BBDO, що відповідає за маркетинг презерватива.

Наразі компанія роздає «презервативи згоди» безкоштовно. Обмежені набори можна отримати в барах і ресторанах Буенос-Айреса. У продаж безпечні презервативи надійдуть пізніше.

Ідея створення такого презерватива з’явилася після того, як соціологи з кампанії за рівні права людей, які живуть з ВІЛ, виявили: лише 14,5% чоловіків-аргентинців регулярно користувалися презервативом. 65% опитаних заявили, що іноді користувалися, а 20,5% сказали, що ніколи не користувалися презервативами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: