Меню & пошук

Інтерстеллар зібрав понад півмільярда у світовому прокаті

Інтерстеллар зібрав понад півмільярда у світовому прокаті

[ads-pc-2]

7832938-interstellar

Загальні світові збори фільму Крістофера Нолана «Інтерстеллар» у прокаті перевищили суму в $500 мільйонів. Найбільшою популярністю стрічка користувалася, як не дивно, в Китаї, де вона зібрала найбільше ніж будь-яке інше голівудське кіно, повідомляє Hollywood Reporter. 

Інтерстеллар йде в кінотеатрах уже четверті вихідні поспіль, і навіть в Україні його можна ще подивитись у багатьох містах. Загальні світові збори фільму на даний момент становлять $546 млн, з яких понад $100 млн було отримано від прокату в Китаю. Бюджет стрічки при цьому становив $161 млн. Наступним фільмом, який близький до подолання позначки у півмільярда зборів, є третя частина Голодних Ігор, які вже заробили понад $480 млн.

Не зважаючи на численні суперечки серед науковців про те, наскільки науковим можна вважати Інтерстеллар, фільм зустрів шалену популярність в кінотеатрах України та світу. Наприкінці листопада Крістофер Нолан випустив візуальний комікс за мотивами свого проекту. Нашу рецензію на фільм Нолана можна прочитати тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: