Меню & пошук

Архітектор з Норвегії пропонує створити прозорий басейн над фіордом

Архітектор з Норвегії пропонує створити прозорий басейн над фіордом

Він має розміститися на висоті в понад 600 метрів


[ads-pc-2]

Студія архітектурного дизайну Hayri Atak розробила концепцію готелю на одній з крутих скель у Норвегії Прейкестолен. Її висота – більше 600 метрів. У готелі запропонували збудувати басейн з прозорими стінками, який звисатиме прямо над Люсе-фіордом, пише Dezeen.

Скеля Прейкестолен над Люсе-фіордом — одне з найвідвідуваніших природних туристичних місць у Норвегії. Щороку її відвідують від 150 до 200 тисяч туристів, долаючи вгору до 4 кілометрів.

На скелі норвезький дизайнер запропонував збудувати бутиковий готель (на 9 номерів з унікальним оформленням кожної кімнати). Головна ідея – «пожити на краю та за його межами».

«Одного разу моя знайома надіслала мені фотографії скелі, зроблені під час поїздки в Норвегію. Хоча я не ніколи не був у цьому місці, все одно відчув адреналін від перебування на краю. Тоді я почав уявляти, як це – жити на краю і навіть за його межами», – пояснив засновник студії Hayri Atak.

У готелі заплановані спільна зона відпочинку, великий балкон і басейн, з якого відкривається неповторний вид на фіорд та навколишні гори.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: