Меню & пошук

Apple запускає арт-тури в доповненій реальності

Apple запускає арт-тури в доповненій реальності

«Прогулятися» можна буде Лондоном, Парижем, Токіо


[ads-pc-2]

Apple спільно з нью-йоркським «Новим музеєм» запускає серію художніх проєктів доповненої реальності (AR) під назвою [AR] T Walk. Користувачі зможуть побачити 6 масштабних віртуальних творів у світових мегаполісах – Лондоні, Сан-Франциско, Нью-Йорку, Парижі, Гонконгу та Токіо, йдеться на сайті проекту.

Також будуть доступні інтерактивні прогулянки та 90-хвилинний курс з основ створення AR з використанням додатка Swift Playgrounds.

У проєкті будуть представлені інсталяції Ніка Кейва, Наталі Юрберг і Ханса Берга, Цао Фея, Джона Джорно, Карстена Хеллер і Піпілотті Ріст.

«Новий музей завжди був лідером на стику мистецтва і техніки. Тому ми не могли не підтримати фантастичні бачення цих художників-першопрохідців у спільному проекті з Apple. Розширена реальність – це щось середнє між динамічною та візуальною розповіддю, що може розширити можливості художника та допомогти вийти за межі студії чи галереї», – сказала Ліза Філіпс, директорка «Нового музею».

Мистецькі твори також «поєднають» глядачів з реальними громадськими просторами, такими як Лондонська площа Трафальгар, сади Єрби Буена в Сан-Франциско або Grand Army Plaza у Центральному парку Нью-Йорка.

Інсталяції можна буде безкоштовно роздивитися в офіційних магазинах Apple по всьому світу. Вони стануть доступними з 10 серпня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: