Меню & пошук

Made in Ukraine: Сумки GUD

Made in Ukraine: Сумки GUD

[ads-pc-2]

gud-cover

В Україні існує чимало хороших людей, які роблять не менш хороші речі. І досить несправедливо, що про них знає не так вже й багато наших читачів. Ми вирішили виправити це, і запускаємо рубрику Made n Ukraine, де будемо розповідати вам про найкращі українські бренди. Рубрика виходить за підтримки Stylet – сервісу з найкращими пропозиціями від онлайн-магазинів.


Першим нашим гостем стала марка GUD, яка випускає рюкзаки, міські сумки, чохли для планшетів та інші аксесуари. Товари під брендом GUD, який був заснований у травні 2012 року, сьогодні можна придбати у Києві, Санкт-Петербурзі та Москві.

Made in Ukraine: Сумки GUD

Made in Ukraine: Сумки GUD Made in Ukraine: Сумки GUD

GUD

http://gud.ua/uk
Facebook / Instagram

gudzКиянин Ігор Гудзь починав свою кар’єру в рекламі, далі була марка вуличного одягу EYE CANDY, під якою випускалися футболки, худі та інші трикотажні вироби. За словами Ігоря, для нього це був непростий досвід запуску локального бренду в дуже непростий період (2009 рік), але зрештою саме він і став основою для проекту GUD.

– Як почалася історія GUD? І чому саме «GUD»?

– Мене звати Ігор Гудзь (Igor Gudz),  я – власник і засновник марки. Звідси і назва – GUD. Оскільки вимовляється ідентично англійському «good», то багато хто тепер використовує назву марки на кшталт «ОК» і пише: «GUD, до зустрічі».
Мені завжди було цікаво мати власну справу, але робити для цього щось конкретне я почав, коли мені просто стало нудно проводити по 10 годин в офісі, багато років займаючись рекламними проектами.

Процес

Пошив одного рюкзака займає близько півдня або день: Ігор обирає кольори та стиль, а далі до роботи приступають професійні швачки.

  1. Нейлонову тканину американського виробництва привозять в рулонах
  2. За власними лекалами з неї вирізають основи для майбутнього рюкзака. Верхній шар тканини має спеціальну текстуру, яка не дозволяє волозі проникати всередину
  3. Для зшиву деталей використовують міцні синтетичні нитки до кольору сумки
  4. На останньому етапі до сумки пришивають шкіряні нашивки та логотип GUD
  5. Ціна сумки – від 400 до 750 грн

Як ми знаємо, рюкзаки шиють в Україні на території одного з київських цехів. Ви свідомо вибрали Україну чи це обумовлено фінансовими вигодами?

Кожен рюкзак чи сумка марки GUD виробляється у Києві з особливою увагою до якості, деталей і надійності. Я – корінний киянин, тому було б дивно, якби виробництво було не в Україні. Звичайно, це означає вищу собівартість у порівнянні із  китайськими виробами, але це також означає надзвичайно високу якість на рівні світових брендів типу Jansport чи Eastpack та можливість безпосередньо контролювати процес. Окрім того, за кожен виріб в цілому відповідає конкретний спеціаліст, тому браку практично не буває.

– У чому головна складність початку своєї власної справи?

– Бажання і воля вийти за межі свого «кола комфорту», підняти дупу і «прєвзойти облом».

gud-2

– Що є головною складовою вашої мотивації, коли ви кожного дня прокидаєтесь і йдете займатись своїм брендом?

– Борги і безсоння. Жартую :)

Думаю, що цікавість та амбіції. Як у спорті: ставиш собі завдання, а потім сам за собою спостерігаєш у процесі. Постійний експеримент. Якщо виходить, то ця позитивна енергія надає інерцію, штовхаючи вперед, якщо ні, то мусиш вмикати нижчу передачу, як водій фури, що йде під гору.

Найбільше мотивують задоволені покупці і люди, які підтримують хороші проекти.

552089_464316923590884_731002162_n

– Яким чином соціальні мережі допомагають бренду GUD?

– Як універсальний засіб обміну інформацією, комунікації, така собі онлайн фокус-група. Хоча перевага власної справи у тому і полягає, що кожен може робити те, що вважає за потрібне, без необхідності чекати від когось затвердження чи вказівки.

– Чи не плануєте почати вироблення іншого одягу або аксесуарів? Які плани на майбутнє?

– Планів багато і вони грандіозні. Є бажання зробити колаборації  із авторитетними марками, розширювати лінійку продуктів, можливо, спільний проект із відомими представниками субкультур, актуального мистецтва, екстрім спорту, вихід на нові ринки.

Найближча велика подія для марки GUD – участь у щорічному інтерактивному виставковому проекті Faces & Laces 2013, присвяченому вуличній моді, візуальним комунікаціям та альтернативному сучасному мистецтву, що відбудеться у Москві 10-11 серпня у парку Горького.


okino

Рубрика Made in Ukraine виходить за підтримки Stylet – одяг, взуття та аксесуари з кращих онлайн-магазинів України на одному сайті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

2 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: