Меню & пошук

Чоловік у веселковому трико та темношкіра жінка – у Virgin Atlantic з’явиться 5 нових логотипів

Чоловік у веселковому трико та темношкіра жінка – у Virgin Atlantic з’явиться 5 нових логотипів

Вони демонструють різноманітність поглядів і сексуальної орієнтації


[ads-pc-2]

Британська компанія Virgin Atlantic презентувала 5 нових логотипів. Малюнки відображають позицію авіакомпанії щодо расової, гендерної та сексуальної різноманітності. Логотипи демонструють, що на борту літака – від екіпажу до пасажирів – усі мають рівні права, пише The Guardian.

Останні 35 років малюнком, за яким впізнавали Virgin Atlantic, була літаюча жінка, одягнена в червоне, з прапором Великої Британії. Зображення створив художник Кен Уайт за мотивами робіт Альберта Варгаса, який малював у стилі пін-ап та був ілюстратором Playboy. Один з літаків навіть назвали на його честь – Varga Girl.

Цього року логотип вирішили урізноманітнити. Тож на ньому з’явилися темношкірий чоловік, азіатка та людина в лайкрі кольору веселки.

Нові логотипи відображають амбіції корпорації щодо рівності прав обох статей, різноманітності на робочому місці, а також підтримки людей різних сексуальних поглядів. Авіакомпанія зобов’язалася досягти гендерного балансу на керівних позиціях. Зокрема планується до 2022 року на 12% збільшити кількість азіатів і темношкірих працівників.

Логотипи нанесуть уже влітку цього року на нові літаки, якими поповниться флот авіакомпанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: