Меню & пошук

Маніфест українських жінок: alyona alyona випускає кліп на пісню «Якби я була не я»

Маніфест українських жінок: alyona alyona випускає кліп на пісню «Якби я була не я»

Відео створив художник та аніматор Олександр Даниленко


[ads-pc-2]

Українська реп-виконавиця alyona alyona презентує сьоме відео на пісню «Якби я була не я», яка увійшла до нового альбому «Пушка». Над кліпом працював вітчизняний художник і аніматор Олександр Даниленко. Відео стало першим, у якому не з’являється сама співачка – натомість лише лірична анімація.

Композицію «Якби я була не я» співачка називає найефектнішою роботою з першого альбому. У швидкісному флоу («качання» аудиторії) alyona alyona піднімається до найвищих рівнів можливостей голосу та техніки.

Аніматор Олександр Даниленко, який уже створював рухомі кліпи для DakhaBrakha та ТНМК, пісню «Якби я була не я» називає маніфестом українських жінок. Роботу та значення останніх дуже часто недооцінюють. Через це візуальний ряд – абстрактні імпровізовані образи, в яких розкривається роль жінки.

«Мені подобається, як вона відчуває і використовує українське слово. Тому я підтримав її ідею зробити кліп саме як лірик-відео, адже це прекрасний спосіб зберегти цю динамічну поезію візуально», – сказав художник.

За словами Даниленка, спочатку кліп планувався як колаборація кількох аніматорів. Однак у процесі художник зрозумів, що сам зможе виконати всю роботу. Відео стало для нього експериментом у плані використання візуальних синтетичних інструментів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: