Меню & пошук

Епоха ITunes підходить до завершення – ЗМІ

Епоха ITunes підходить до завершення – ЗМІ

Apple планує перейти на інші додатки


[ads-pc-2]

На всесвітній конференції розробників гаджетів і додатків на платформі Apple виконавчий директор Тім Кук та ТОП-менеджери презентують оновлення операційних систем і новий підхід до додатків. Пристрої компанії стануть незалежними від iPhone та ще зручнішими в користуванні, а ITunes замінять іншими додатками, пише Bloomberg.

iPads із вдосконаленим програмним забезпеченням зменшить потребу в купівлі ноутбука. Компанія планує покращити головний екран та додати нові можливості, що стосуються використання декількох додатків одночасно, аби iPad працював швидше й ефективніше.

Програми, які працюють на будь-якому пристрої Apple, розширять можливості та функціонал у доповненій реальності та контролі за особистим здоров’ям. Суттєво покращать роботу додатків – карт, месенджера, Apple Books та електронної пошти. Також планується об’єднати Find my iPhone і Find My Friends в одну програму.

Ера iTunes підходить до завершення, пишуть оглядачі Bloomberg. Цього року Apple запускає трійку нових програм для Mac – Music, TV та Podcasts – замість iTunes. Це відповідає стратегії Apple для медіа-програм на iPhone та iPad. Без iTunes власники iPhone зможуть керувати своїми гаджетами за допомогою програми «Музика».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: