Меню & пошук

В Амстердамі на добу туристів одружуватимуть з місцевими

В Амстердамі на добу туристів одружуватимуть з місцевими

«Медовий місяць» – у маловідомих місцях столиці


[ads-pc-2]

В Амстердамі з’явилася можливість одруження на добу з місцевим мешканцем. Символічне «весілля» стало частиною нової туристичної ініціативи, спрямованої на пом’якшення відносин між місцевими жителями та туристами, пише Independent.

Річ у тім, що зараз населення столиці Нідерландів становить близько мільйона громадян. Тоді як туристів щороку приїжджає біля 19 мільйонів. Місто не справляється з такою кількістю охочих його відвідати.

Крім того, за прогнозами, до 2030-го туристів щороку приїжджатиме 29 мільйонів. Тому аби віднадити туристів в інші регіони країни, місцева влада ввела низку обмежень та збільшила податки. Наприклад, у березні заборонили організовані екскурсії у кварталі червоних ліхтарів та обмежили кількість людей в екскурсійних групах у старій частині міста до 15.

Громадські активісти реалізовують програми, в межах яких відвідувачі допомагають у той чи інший спосіб столиці.

Зокрема наступного тижня стане можливим «одруження» з мешканцем Амстердама. Весільна церемонія триватиме 35 хвилин. Після цього «молодята» підуть гуляти маловідомими туристичними маршрутами.

Також у межах ініціативи Untourist Amsterdam можна буде знайомитися з амстердамцями під час сапання городу або прогулянок з пенсіонерами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: