Меню & пошук

«Поверніть Нову Зеландію на карту». Жартівлива реклама про конспірологічне зникнення країни з карт

«Поверніть Нову Зеландію на карту». Жартівлива реклама про конспірологічне зникнення країни з карт

Міністерство туризму Нової Зеландії продовжує драйвитися.


[ads-pc-2]

Нова Зеландія не потрапляє на деякі світові карти. Про цей факт створили навіть гілку на Reddit, до якої приєдналися понад 50 тисяч користувачів.

Нова Зеландія вирішила використати цей факт, аби привернути увагу туристів до країни. Міністерство туризму зняло рекламу про зникнення країни з карт. Перша її частина вийшла в травні, в головних ролях зіграли Прем’єр-міністерка НЗ Джакінда Ардерн та актор Ріс Дарбі.

Дарбі отримав листа про конспірологічне зникнення Нової Зеландії зі світових карт. Він зв’язався з Прем’єр-міністеркою, аби з’ясувати причину. Після «розслідування» Ріс звинувачує у всьому Австралію та Англію, але Ардерн стверджує, що це не відповідь і їм потрібна допомога у пошуку відповіді.

Друга частина надає цю відповідь. Крім Дарбі та Ардерн у другому рекламному ролику знімається Пітер Джексон, режисер «Володара перснів». Також у рекламі згадується Ед Ширан.

Розгадкою є запровадження нової світової карти, Middle Earth Map, в якій Нова Зеландія знаходиться по центру. Це і є правильною мапою, яка не дозволить країні ніколи «зникнути» з карт. Однак є одна проблема, стверджує Дарбі, — це занадто велика Австралія.

Хештегом рекламної кампаній став #GetNZontheMap, а наприкінці другого ролику його замінили на #GetNZonYourMap, закликаючи таким чином туристів подорожувати до країни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: