Меню & пошук

Що почитати: 8 книжок, які вийшли у жовтні

Що почитати: 8 книжок, які вийшли у жовтні

Художня література та нон-фікшн, що варті уваги


[ads-pc-2]

Збираємо книжки, які вийшли друком у жовтні та вже з’явилися на полицях книгарень.


Чарльз Діккенс «Девід Копперфілд»

 #книголав

Розповідаючи про своє життя, Девід Копперфілд говорить про любов і жорстокість, розчарування та душевну щедрість, вдалі нагоди, якими так і не судилося скористатися, та щасливі випадки, що, на жаль, не принесли нікому щастя. Хлопчик, що народився після смерті батька в любові простої, але щирої жінки, побачив на своєму життєвому шляху практично все, що тільки можна собі уявити чи вигадати. І тепер він міркує про те, як зберегти вірність собі, дорогим людям та добрим думкам.


Спенсер Джонсон «Хто взяв мій Сир? Дивовижний спосіб упоратися зі змінами»

Наш Формат

Це метафорична розповідь про мрії багатьох з нас – роботу, гроші, великий дім, сім’ю та життєвий баланс від розробника всесвітньо відомого методу з менеджменту The One Minute Manager. Усе це, на його думку, Сир, за яким ми женемося все життя. Ця книга стала класикою бізнес-літератури, багато років протрималася у чартах найкращих ділових видань, а її продали 28 млн копій.


 

Алекс Ферґюсон, Майкл Моріц  «Менеджмент у стилі “Манчестер Юнайтед”. Як стати чемпіоном»

Наш Формат

Тренер Manchester United Алекс Ферґюсон легендарна особистість у футбольному світі. За 26 років він допоміг команді здобути велику кількість перемог, а його відставку назвали кінцем ери. Ферґюсон вважає, що існують риси, притаманні всім переможцям і компаніям, чиї керівники прагнуть успіху незалежно від своєї справи. У цій книжці тренер ділиться життєвим і професійним досвідом і дає поради з поля, які будуть корисні в будь-якій сфері життя.


Андре Рош «Перша стать»

Основи

«Не служив не мужик». Таке сприйняття не є природним чи вродженим, це культурно зумовлений стереотип, який змінюється впродовж століть. Історик Андре Рош досліджує, як формувалося сучасне сприйняття чоловіка у суспільстві.


Вільям Зінссер «Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів»

Наш Формат

Якщо хочеш писати вдалі та переконливі тексти, ця книжка точно тобі потрібна. Вона розповідає про формули та інструменти, незамінні для написання хорошого тексту. Знаючи ці універсальні принципи, можна створити будь-який текст: від поста у фейсбуці до власної статті. Книга дасть практичні поради про те, як випрацювати власний стиль, позбутися словесного мотлоху і нарешті почати власний текст.


Ха-Юн Чанґ «23 прихованих факти про капіталізм»

Наш Формат

Капіталізм – погана економічна система, але всі інші ще гірші, стверджує економіст Ха-Юн Чанґ, перефразовуючи слова Вінстона Черчилля. Від того, чи готові люди (особливо ті, хто має владу) тверезо поглянути на проблеми цієї системи та вдосконалювати її, залежатиме економічне процвітання країн. Ця книга допоможе краще зрозуміти, як працює капіталізм, чому винахід пральної машинки змінив світ більше, ніж інтернет, і що допоможе бідним стати багатими.


Маїм Бялік «Дівчатам слово: як бути сильною, розумною та неповторною»

Основи разом з ЛакіБукс

Зірки «Теорії великого вибуху» і доктор філософії з нейробіології Маїм Бялік написала книжку для дівчаток про дорослішання. Роздуми про емоції, почуття, секс, життя після випускного, освіту, кар’єру, депресію, релігію та благодійність доповнюються жартами і реальними історіями з життя.


Джон Ворілоу «Бізнес під ключ. Як створити компанію, що працюватиме без вас»

Наш Формат

Підприємець та автор методики, що допомагає компаніям збільшувати їхню вартість, розповідає, як створити проект, який успішно функціонуватиме без вас. Ця книга пропонує методи, що допоможуть безупинно збільшувати ціну своєї компанії та наділяти її новими якостями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: