Меню & пошук

WizzAir підняла ціну на реєстрований багаж та пріоритетну посадку

WizzAir підняла ціну на реєстрований багаж та пріоритетну посадку

Ціна зросла майже вдвічі.


[ads-pc-2]

Авіакомпанія WizzAir підняла ціну за перевезення реєстрованого ручного багажу, а також на право пріоритетної посадки. Зміни опубліковані на сайті угорського лоукостера.

Згідно з новими цінами, за малий реєстрований багаж (до 10-ти кг) доведеться заплатити від 9 до 27 євро — усе залежить від дати перельоту та способу купівлі багажу. Раніше за аналогічну послугу потрібно було платити 7-12 євро.

Ціна на пріоритетну посадку зросла не настільки суттєво, за неї доведеться платити від 5 до 17 євро (раніше — від 5 до 15).

Що означає «залежність ціни від дати перельоту»?

WizzAir встановив «високі сезони», під час яких купівля реєстрованого багажу чи пріоритетної посадки буде коштувати дорожче, ніж в інші дати. Високий сезон:

  • 19 грудня 2018 року — 13 січня 2019
  • 13 квітня — 28 квітня 2019 (Пасха)
  • 16 червня — 22 вересня 2019 (літній період)

Усі інші дати – «низький сезон».

Також WizzAir підняв ціну за реєстрований багаж вагою 20 та 32 кг. Мінімальна ціна на багаж вагою до 20 кг збільшилася з 14 до 15 євро, а на багаж до 32 кг – з 19 до 23 євро. Максимальна ж ціна тепер становитиме 50 – 72 євро.

Зміни уже вступили в силу.

Не так давно підвищення цін провів інший лоукостер, Ryanair, щоправда різниця в ціні не настільки серйозна. Тож зміна від угорців стала другою зміною цін на додаткові послуги у 2019 році. З листопада 2018 року на рейсах WizzAir та Ryanair діють нові правила перевезення ручної поклажі, згідно з якими перевозити безкоштовно можна лише один предмет поклажі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: