Меню & пошук

WizzAir підняла ціну на реєстрований багаж та пріоритетну посадку

WizzAir підняла ціну на реєстрований багаж та пріоритетну посадку

Ціна зросла майже вдвічі.


Авіакомпанія WizzAir підняла ціну за перевезення реєстрованого ручного багажу, а також на право пріоритетної посадки. Зміни опубліковані на сайті угорського лоукостера.

Згідно з новими цінами, за малий реєстрований багаж (до 10-ти кг) доведеться заплатити від 9 до 27 євро — усе залежить від дати перельоту та способу купівлі багажу. Раніше за аналогічну послугу потрібно було платити 7-12 євро.

Ціна на пріоритетну посадку зросла не настільки суттєво, за неї доведеться платити від 5 до 17 євро (раніше — від 5 до 15).

Що означає «залежність ціни від дати перельоту»?

WizzAir встановив «високі сезони», під час яких купівля реєстрованого багажу чи пріоритетної посадки буде коштувати дорожче, ніж в інші дати. Високий сезон:

  • 19 грудня 2018 року — 13 січня 2019
  • 13 квітня — 28 квітня 2019 (Пасха)
  • 16 червня — 22 вересня 2019 (літній період)

Усі інші дати – «низький сезон».

Також WizzAir підняв ціну за реєстрований багаж вагою 20 та 32 кг. Мінімальна ціна на багаж вагою до 20 кг збільшилася з 14 до 15 євро, а на багаж до 32 кг – з 19 до 23 євро. Максимальна ж ціна тепер становитиме 50 – 72 євро.

Зміни уже вступили в силу.

Не так давно підвищення цін провів інший лоукостер, Ryanair, щоправда різниця в ціні не настільки серйозна. Тож зміна від угорців стала другою зміною цін на додаткові послуги у 2019 році. З листопада 2018 року на рейсах WizzAir та Ryanair діють нові правила перевезення ручної поклажі, згідно з якими перевозити безкоштовно можна лише один предмет поклажі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: