Меню & пошук

Ryanair підняв ціну за перевезення додаткового багажу

Ryanair підняв ціну за перевезення додаткового багажу

Інколи доведеться заплатити на чотири євро більше.


Авіакомпанія Ryanair змінила тарифи на послугу пріоритетної посадки та перевезення малого (до 10кг) реєстрованого багажу. Про це повідомляє Lowcostavia.com.ua.

До січня 2019 року ціна на обидві послуги була сталою і залежала лише від того, чи пасажир купляє їх при купівлі квитка, чи докуповує пізніше. Згідно з новими правилами, ціна регулюватиметься попитом на послугу.

Послугу пріоритетної посадки (надає право перевозити дві одиниці ручної поклажі) можуть купити лише 90 пасажирів. Для перших 30 ціна складе 6 євро, для наступних 30 — 8 євро, а для останніх 30 — 10 євро. Раніше ціна була сталою і складала 6 євро при купівлі одночасно з квитком і 8 євро — при пізнішій купівлі.

Для тих, хто перевозить ручних багаж, мінімальна ціна складе 10 євро — така вартість актуальна для перших 8 пасажирів, усі інші мають заплатити 12 євро. Раніше вартість малого зареєстрованого ручного багажу складала 8/10 євро.

Послуга Як було Як стало
Пріоритетна посадка 6/8 євро 6/8/10 євро
Малий реєстрований багаж 8/10 євро 10/12 євро

Зміни уже вступили в силу.

Це перша зміна правил перевезення ручної поклажі та додаткових послуг у 2019 році. З листопада 2018 року на рейсах Ryanair діють нові правила перевезення ручної поклажі, згідно з якими перевозити безкоштовно можна лише один предмет поклажі.

Inspired спілкувався з комерційним директором Ryanair про нові рейси з України та плани авіакомпанії на українському ринку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: