Меню & пошук

Ryanair підняв ціну за перевезення додаткового багажу

Ryanair підняв ціну за перевезення додаткового багажу

Інколи доведеться заплатити на чотири євро більше.


[ads-pc-2]

Авіакомпанія Ryanair змінила тарифи на послугу пріоритетної посадки та перевезення малого (до 10кг) реєстрованого багажу. Про це повідомляє Lowcostavia.com.ua.

До січня 2019 року ціна на обидві послуги була сталою і залежала лише від того, чи пасажир купляє їх при купівлі квитка, чи докуповує пізніше. Згідно з новими правилами, ціна регулюватиметься попитом на послугу.

Послугу пріоритетної посадки (надає право перевозити дві одиниці ручної поклажі) можуть купити лише 90 пасажирів. Для перших 30 ціна складе 6 євро, для наступних 30 — 8 євро, а для останніх 30 — 10 євро. Раніше ціна була сталою і складала 6 євро при купівлі одночасно з квитком і 8 євро — при пізнішій купівлі.

Для тих, хто перевозить ручних багаж, мінімальна ціна складе 10 євро — така вартість актуальна для перших 8 пасажирів, усі інші мають заплатити 12 євро. Раніше вартість малого зареєстрованого ручного багажу складала 8/10 євро.

Послуга Як було Як стало
Пріоритетна посадка 6/8 євро 6/8/10 євро
Малий реєстрований багаж 8/10 євро 10/12 євро

Зміни уже вступили в силу.

Це перша зміна правил перевезення ручної поклажі та додаткових послуг у 2019 році. З листопада 2018 року на рейсах Ryanair діють нові правила перевезення ручної поклажі, згідно з якими перевозити безкоштовно можна лише один предмет поклажі.

Inspired спілкувався з комерційним директором Ryanair про нові рейси з України та плани авіакомпанії на українському ринку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: