Меню & пошук

#AMTimes: Мітинг на підтримку України в Сан-Франциско

#AMTimes: Мітинг на підтримку України в Сан-Франциско

[ads-pc-2]

1

10-го травня в Сан-Франциско відбувся мітинг, що був організований фондом Nova Ukraine. Декілька сотень людей з усієї Каліфорнії – не лише українці, але й американці, росіяни, білоруси, грузини і навіть один венесуелець – всі зібралися задля того, щоб підтримати Україну. 

3

4

Колона з людей, машин та мотоциклів пройшла по мосту Ґолден Ґейт.

2

Спеціально для акції був зробленний 30-ти метровий прапор, котрий ми розвернули під національний гімн.

6

Люди сміялися і плакали, обіймалися і співали пісні, виголошували промови і фотографувалися з туристами. Авто, що проїжджали по мосту повз нас, сигналили. Хтось, не знаючи про мітинг і побачивши рідні прапори, висунувся з вікна машини і заходився радісно кричати. Вічно допитливі американці підходили і цікавилися тим, що відбувається в такій далекій, але вже знайомій Україні. Футболки, всі зібрані кошти з продажу котрих підуть на допомогу постраждалим, змели за 20 хвилин.

DCIM103GOPRO

Співробітники фонду допомогли і нам втілити в життя давнішню мрію. Ми дуже хотіли відчути, що таке вільне падіння. А Nova Ukraine саме шукали каскадерів, що були б готові стрибнути над Каліфорнією з прапором України для зйомки відеоролику. В перший же день знайомства ми почули:

– А чи не хотіли б ви стрибнути з парашутом?
– Звісно хочемо! – загорланила я швидше, аніж до нас дійшов сенс сказаного.

парашют-2 парашют-1

Так ми опинилися в аеропороту на півночі штату. Вже залізши в літак і дивлячись під ноги через прозорі двері, десь всередені щось панічно йокнуло. Стрибати доводилося вперше в житті і одразу з 4-х тисяч метрів. Та під комбінізоном на грудях вже був прихований прапор – це додавало наснаги та впевненості.

парашют-3

парашют-4

Сан-Франциско вважається найбільш вільним містом Америки і політ, нехай навіть з парашутом, також дарує свободу. Є багато способів підтримати свою країну, як би далеко ти від неї не був. Головне тільки не залишатися в стороні, а засоби і можливості завжди знайдуться. Жодні кордони, політики, курси валют, котирування нафти і пропаганда не можуть завадити людям збиратися разом і знаходити будь-які шляхи, щоб допомогти своїй Батьківщині. Пам’ятайте це!

end

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: