Меню & пошук

Facebook запустить супутник, щоб забезпечити Африку інтернетом

Facebook запустить супутник, щоб забезпечити Африку інтернетом

[ads-pc-2]

imagespacest

Компанія Facebook оголосила про початок роботи над створенням супутника, який буде забезпечувати доступ в мережу африканським користувачам інтернету.

Згідно прес-релізу компанії, проект супутника AMOS-6 – плід співпраці з французькою телекомунікаційною компанією Eutelsat. Як зазначив засновник найбільшої соцмережі Марк Цукерберг, космічний апарат після виведення на орбіту буде перебувати над Африкою і передаватиме сигнал на більшу частину континенту.

За даними Facebook, тільки на Кенію і Нігерію припадає близько 20 мільйонів користувачів мережі, більшість з яких виходить в інтернет з мобільних пристроїв.

Наприкінці вересня на Генеральній Асамблеї ООН в Нью-Йорку Цукерберг заявив, що інтернет здатний допомогти ООН досягти поставлених нею цілей розвитку, а також вивести мільйони людей з бідності, оскільки всесвітня мережа допомагає створювати нові робочі місця і обмінюватися знаннями. За розрахунками Цукерберга, розширення доступу в інтернет в країнах, що розвиваються виведе з бідності близько 160 млн осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: