Меню & пошук

З’явилася 3D-екскурсія станцією «Академік Вернадський»

З’явилася 3D-екскурсія станцією «Академік Вернадський»

Можна «прогулятися» від порогу станції до бару «Фарадей»


[ads-pc-2]

Українські науковці створили 3D-екскурсію антарктичною станцією «Академік Вернадський». На сторінці проекту можна прогулятися станцією, відвідати всі кімнати полярників та пройтися історичною будівлею Ворді Хауз, на якій понад сотню років тому починали свою роботу британські дослідники, повідомляє Національний антарктичний науковий центр.

3D-візуалізацію зробили вчений-біолог НАНЦ Юрій Шепета та завідувач метеорологічним відділом Денис Пішняк. Вони відвідали Антарктиду в складі сезонної наукової експедиції, що тривала з січня по березень цього року.

Віртуальна екскурсія веде користувача по всьому приміщенню: від порогу, біля якого стоїть стовп-вказівник з відстанями до українських міст, до їдальні, кухні та робочих лабораторій біологів і метеорологів. «Відвідувачі» зможуть роздивитися відпочинкову зону та завітати до відомого бару «Фарадей». Потім можна оглянути генераторну та піднятися на горище станції.

Крім того, з вікон станції можна детально роздивитися крижані краєвиди материка завдяки віртуальному туру околицями «Академіка Вернадського».

На сторінці 3D-екскурсії також доступна «прогулянка» історичною будівлею Ворді Хауз. Там можна детально оглянути старовинні речі, друкарські машинки, наукові записи й документи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: