Меню & пошук

В Індії для школярів та студентів ввели факультативний іспит на знання корів

В Індії для школярів та студентів ввели факультативний іспит на знання корів

Корови вважаються священними тваринами у країні.


[ads-pc-2]

Індія ввела загальнонаціональний іспит «науки про корів», щоб «розбудити цікавість» до цих тварин, пише CNN. 

Іспит буде факультативним, а складати його можна щорічно. Насамперед він спрямований на школярів та студентів. Для підготовки до іспиту випустили 54-сторінковий посібник. 

«Корова — це жива спадщина не тільки індусів, але і всього людства», — йдеться у документі. «У світових традиціях корова символізує родючість, процвітання і життя, і її часто називають матір’ю-предком, можливо, тому що вона є першим ссавцем, прирученим людиною».

Однак, не всі твердження в посібнику мають наукові докази. Наприклад, матеріал містить відомості на кшталт «молоко корів індійських порід містить частинки золота» або «землетруси відбуваються через забій корів».

Корови вважаються священними тваринами у країні. Індія почала активно захищати корів з 2014 року, коли до влади прийшов прем’єр-міністр Нарендра Моді, чия партія «Бхаратія Джаната» тісно пов’язана з консервативними індуїстськими націоналістами.

У нововведення є й критики. Фотограф і активіст Суятро Гош, чия серія фотографій 2017 року з індійськими жінками у коров’ячих масках стала вірусною у соціальних мережах, назвав іспит «ще одним інструментом пропаганди для індуїстського національного уряду».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: