Меню & пошук

У Великій Британії відкрилася вакансія мандрівників із собаками

У Великій Британії відкрилася вакансія мандрівників із собаками

Потрібно зупинятися в dog-friendly готелях і писати відгуки про них


[ads-pc-2]

Британський сервіс бронювання житла Snaptrip розшукує двох власників собак, які будуть протягом року подорожувати зі своїми улюбленцями по Великій Британії та писатимуть відгуки на dog-friendly житло, пише Lonely Planet.

Сервіс пропонує 36 000 котеджів, дружніх до собак, тому шукає пса-інфлюенсера, який разом із господарем відвідає 10 готелів протягом 12 місяців.

Snaptrip розшукує двох собак: одного віком від шести місяців до трьох років, а другого – від чотирьох до десяти років. Вони мають комфортно почуватися в подорожах, не мати проблем зі здоров’ям, бути фотогенічними та вільно почуватися перед камерою. Господарі собак мають бути уважними до деталей і вміти добре писати.

Власники псів повинні будуть писати детальні огляди житла та роботи фото. За кожен огляд платитимуть близько €337, а всі витрати на проживання і переїзди покриватиме компанія.

В огляді потрібно буде описати кожне житло в 500 словах, оцінюючи його за критеріями задоволення для собак, практичності, доступу до місця для прогулянки та наявності дружніх до собак публічних місць і закладів у пішій доступності.

Подати заявку на вакансію можна на сайті Snaptrip.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: