Меню & пошук

До 2030 року понад 250 мільйонів дітей можуть мати ожиріння – дослідження

До 2030 року понад 250 мільйонів дітей можуть мати ожиріння – дослідження

Усе через поширення фаст-фуду


[ads-pc-2]

Понад 250 мільйонів дітей шкільного віку та підлітків до 2030 року можуть мати ожиріння, пише CNN з посиланням на звіт Atlas of Childhood Obesity.

За підрахунками Всесвітньої федерації з боротьби з ожирінням, зараз 158 мільйонів дітей страждають на ожиріння. До 2030 року кількість збільшиться, зокрема проблема стане більш актуальною для дітей із Африки, Азії та Латинської Америки через поширення фаст-фуду та його агресивний маркетинг.

Головними причинами дослідники називають перехід від традиційного способу харчування на західне харчування, для якого характерний високий вміст жирів, олій, крохмалю та цукру. Також великий вплив на збільшення ожиріння має сидячий спосіб життя.

За даними звіту, жодна країна поки що не відповідає вимогам зупинити зростання ожиріння серед дітей. На саміті Всесвітньої організації охорони здоров’я 2013 року країни світу зобов’язалися не допустити зростання ожиріння до 2025 року більше рівня, зафіксованого у 2010-2012 роках.

Збільшення ожиріння серед дітей означає, що більше дорослих людей також матимуть ожиріння, що значно посилить навантаження на систему охорони здоров’я. Для країн, що розвиваються, це може стати величезною проблемою. Ожиріння призводить до хронічних проблем, як-от діабет чи серцево-судинні захворювання.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: