Меню & пошук

Біль під час менструації є причиною втрати продуктивності у жінок 9 днів на рік – дослідження

Біль під час менструації є причиною втрати продуктивності у жінок 9 днів на рік – дослідження

81% жінок зізналися, що були менш продуктивними в цей період.


[ads-pc-2]

Нове дослідження від голландських вчених показало, що в середньому жінки та дівчата втрачають продуктивність на 9 днів щороку через менструальні болі. Вчені опитали майже 33 тисячі жінок віком від 15 до 45 років. Вони дослідили робочий час, який жінки втрачали, беручи вихідні на період місячних, або ж коли лишалися на роботі, відчуваючи при цьому дискомфорт через менструальні болі.

Так, з’ясувалося що тільки одна із семи опитаних просить вихідні з роботи чи навчання на період болючих місячних. Лише 3,5% підтвердили, що роблять це щомісяця.

81% жінок зізналися, що були менш продуктивними в цей період. В середньому жінки втрачали 1,3 робочого дня через відсутність на робочому місці, та 8,9 робочого дня в результаті підрахунку зниження продуктивності праці.

Автор дослідження та гінеколог Медичного центру при Університеті Радбоуд в Нідерландах Теодор Ньєбор зазначив, що, за словами опитаних, під час робочого дня їм доводилося щогодини ходити до туалету або ж вони не могли зосередитися через головний біль.

Також він додав, що жінки до 21 року втричі частіше просили вихідний на період місячних, аніж старші учасниці дослідження. Лише одна з п’яти при цьому називала керівництву реальну причину свого прохання.

У деяких країнах існує практика щомісяця виділяти вихідні працівницям, що страждають від сильних менструальних болей. Наприклад, політика менструальної відпустки введена в Індонезії, Японії, В’єтнамі, Південній Кореї, Тайвані та Китаї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: