Меню & пошук

Поїзд з Мукачева до Будапешта усе ближче до офіційного запуску. Перший рейс уже відбувся

Поїзд з Мукачева до Будапешта усе ближче до офіційного запуску. Перший рейс уже відбувся

Експериментальний рейс уже відбувся.


[ads-pc-2]

Перший запуск поїзда Будапешт – Мукачево уже відбувся. Експериментальний рейс прибув до Мукачева з Будапешта, про це повідомляє Mukachevo.net.

Курсувати на маршруті буде поїзд угорської залізниці. За інформацією Народного депутата Ігоря Васюника, тривалість руху поїзда складе 6 годин. А ціна на квиток в один кінець стартуватиме від 700 гривень.

Ця інформація відповідає цінам Укрзалізниці, ще влітку в.о. керівника Укрзалізниці Євген Кравцов повідомляв, що ціна на квиток другого класу починатиметься від 712 гривень.

Євген Кравцов також казав, що поїзд буде запущено влітку 2018 року. Однак лише в листопаді відбувся експериментальний рейс. Ймовірно, наприкінці грудня або уже в 2019 році відбудеться повноцінний запуск маршруту.

Їхати поїзд Мукачево – Будапешт буде по євроколії, що дозволить економити час на зміну візків на кордоні. За схожим принципом рухається поїзд Київ – Перемишль, щоправда там протилежна ситуація: «Інтерсіті» доїжджає до Польщі на українському типі колії.

У серпні Укрзалізниця проводила експериментальний рейс «Інтерсіті» зі Львова до Ужгорода. Поки що невідома доля цього маршруту, але якщо його запустять, одна з зупинок буде в Мукачево. Тоді, ймовірно, тривалість подорожі зі Львова до Будапешта не перевищуватиме 10 годин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: