A password will be e-mailed to you.

Півтора року тому Іра з Андрієм покинули Львів і відправились в мандрівку середньою і південно-східною Азією. Під час мандрів Іра захопилась документальною фотозйомкою. Щочетверга ми публікуватимемо знімки з місць, про які ви чули і не чули – Памір, індійські потяги чи маленькі китайські села, назви яких неможливо вимовити.

Іринка Громоцька – документальний фотограф. 

Основні інтереси: екологічні проблеми та права жінок. “Мої роботи – це вивчення досвіду людей в різних частинах світу і його документування.”

Instagram    |   Site   |    Facebook 

 

Цінхай – маленький Тибет у великому Китаї

Цінхай називають “Тибетом для бідних”, адже для того, щоб відвідати цей регіон не потрібно ніяких дозволів за тисячі доларів від китайських можновладців. Проте, туристів тут не так вже й багато, і то це переважно китайці.

Тут довкола гори, буддистські ступи й монастирі, молитовні прапорці майоріють на вершинах гір і посеред будинків. На вулицях продають печену картоплю на паличці (обоже, нарешті!) і запивають все зеленим чаєм.

У монахів бриті голови й нові айфони. Бордові ряси та кольорові New Balance. Стародавні письмена і мопеди Vespa. Нові технології та тисячолітні традиції.
Поєднання непоєднуваного.

Попри це, відчувалось щось особливе. Мені навіть думалось, що, мабуть, у минулому житті я була монахом – раз так мене сюди тягне. Мене вабив глибокий бордовий колір і монотонні молитви. Мене зачаровувала неймовірна кількість деталей у монастирях і те, як тихо і спокійно навколо. Тибетки з довжелезними косами та тибетці з рукавами до землі починають свій ранок з мантр і крутіння металевих молитовних барабанів-колес. Дітей носять на спинах, як рожеві щокаті рюкзачки. А ще допомагають у храмах, щоб заробити собі більше балів до карми.

Ми харчувались локшиною з овочами, ховались від дощів і кутались від холоду.

І добре там було, проте дорога кликала далі.

 

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.