Меню & пошук

Львiв iнакший: оглядовi майданчики, дахи та пiдземелля стародавнього мiста

Львiв iнакший: оглядовi майданчики, дахи та пiдземелля стародавнього мiста

[ads-pc-2]

Навіть якщо знаєш у Львові кожну вуличку, все одно знайдеться новий ракурс, з якого знайомі міські пейзажі виглядають інакше. Експерти сайту «Добово» пропонують добірку цікавих місць для знайомства з західною столицею України та радять швидко та недорого зняти квартиру у Львові подобово в центрі, щоб культурний вікенд пройшов максимально комфортно.

Зверху видно все

Відвідати Львів та не помилуватись міськими пейзажами з його дахів — означає не побачити ні міста, ні його істинної сутності. Тому, приїхавши сюди на вихідні, вирушайте на міські дахи!

  • Ратуша. Не піднятися на міську Ратушу вважається серед туристів «поганим тоном». Це найбільш популярний оглядовий майданчик, з якого відкривається дивний вид на знакові будівлі старого міста, в тому числі Домініканський собор та Успенську церкву. На порталі «Добово» можна заздалегідь орендувати окреме житло і, приїхавши до міста Лева, оселитися в безпосередній близькості від головних визначних пам’яток
  • Церква Ольги та Єлизавети. Ратуша — не єдине місце, звідки Львів видно як на долоні. За ефектними знімками гуру рекомендують піднятись на дзвіницю грекокатолицької церкви Ольги та Єлизавети. Звідси можна розгледіти залізничний вокзал та прилеглі міські квартали. Вдалині проступають контури Львівської політехніки, собору Святого Юра та Ратуші.
  • Ресторан «Дім легенд». Популярністю серед жителів і гостей міста користується тераса даного гастрономічного закладу з впізнаваним білим ретро-автомобілем, що затишно розташувався на даху будинку. Кажуть, що цей мініатюрний панорамний майданчик, що здатен одночасно вмістити не більше 10 осіб, виконує бажання. Для цього потрібно потерти ґудзик сажотруса, що зустрічає гостей біля входу, або влучити монеткою в капелюх бронзового сажотруса, який сидить на трубі.

  • Музей-ресторан «Гасова лямпа». В деталях роздивитися старовинні дахи міста можна з літньої тераси цього креативного ресторану, що розташувався в старовинному особняку і займає 3 поверхи будівлі. Вид з відкритого майданчика настільки вражає, що на вихідних сюди шикуються черги охочих пообідати і помилуватися містом.

Таємниці підземель

Побачивши Львів з висоти пташиного польоту, спускайтеся на землю, точніше, під землю. Там теж багато цікавого. Вузькі проходи, стара кладка, темні закутки, галереї, саркофаги… Загальна протяжність львівських підземних ходів становить близько 100 км. Стіни цих будівель знають безліч сумних і повчальних історій зрад і вбивств.

Під Домініканським монастирем збереглися старовинні стіни, які археологи відносять до часів Данила Галицького — засновника Львова. Поруч — келія монаха-відлюдника і зал катувань.

Захопливі враження обіцяють похмурі і загадкові підвали Костелу єзуїтів, в одному з яких був знайдений старовинний саркофаг. Блукаючи по тутешнім галереям, відчуваєш себе учасником містичного трилера: страшно, але дуже цікаво.

Львів має ще багато таємниць і загадок. Приїжджайте в місто і отримаєте задоволення від нових видів і вражень!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. софі
    6 років ago

    Львів прекрасне місто. Недавно була на конференції у Львові і вдалось прошки поблукати містом, воно дивовижне. Обідала в Гасовій лямпі, надзвичайно колоритний ресторан, рекомендую відвідати всім. Також дуже сподобався заклад під оперним театром, назву вже не пригадаю. Зупинялася я не в самому Львові, а на околиці в готелі Рамада, де і прохола конференція. В них такий красивий конференц зал https://www.ramadalviv.com.ua/konferents-zaly/, я в захваті. Такий сучасний та стильний. Невже у Львові всі заклади настільки прекрасні? Здається я закохалася в це місто.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: