Меню & пошук

Київський концерт Hurts у фото

Київський концерт Hurts у фото

[ads-pc-2]

Вчора в Києві відбувся концерт британців Hurts. На жаль, організатори концерту – команда GAS Concert, змушені були затримати відкриття дверей майданчику майже на три години. Двері Stereo Plaza було відчинено не о 18:30, як було заявлено, а о 21:20. Концерт було затримано на півтори години – Hurts мали вийти на сцену о 21:00, а вийшли о 22:25. Все це сталося через анонімний дзвінок про закладену в будівлі вибухівку.

Дві з половиною години в Stereo Plaza працювали вибухотехніки і співробітники Національної поліції. Як тільки вони закінчили обстеження будівлі й підтвердили, що ніякої вибухівки на майданчику немає, команда відкрила двері.

Було збільшено кількість пристроїв для сканування квитків та персоналу, зробили все можливе для того, щоб кожен, хто придбав квиток, якнайшвидше потрапив до зали. 4960 людей зайшло до зали протягом 1 години і шоу почалося.

Організатори володіють базою штрихкодів всіх придбаних квитків, тому точно знають, що на концерт не потрапило 303 людиниПрохання до всіх, хто не став чекати відкриття дверей і в результаті не потрапив на концерт, а також тих, хто придбав квиток з пріоритетним раннім входом, звертатися в каси, де ви придбали квиток чи в офіс квиткового оператора, з понеділка, 27 листопада.

Дмитро Феліксов, керівник Concert.ua: “Безпека глядачів при проведенні концертного заходу понад усе. Як організатор з 18-річним досвідом, відповідально говорю, що від подібної ситуації не вбережешся. Ігнорувати загрозу не можна. Щоб її усунути, слід перевірити виклик. Іншого виходу, крім як затримати концерт і провести перевірку, в організаторів не було.
Сподіваюся жартівника знайдуть і покарають відповідно до Закону”.

Фото: Юрій Грязнов

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: