Меню & пошук

У Помпеях археологи виявили стародавній кіоск з вуличною їжею, прикрашений фресками

У Помпеях археологи виявили стародавній кіоск з вуличною їжею, прикрашений фресками

Археологи також знайшли бронзову чашу, керамічні глечики, винні фляги й амфори.


[ads-pc-2]

У Помпеях археологи виявили стародавній еквівалент кіоску з вуличною їжею, прикрашений фресками, пише CNN. 

Магазин, відомий як термополій, що на латині означає «стійка з гарячими напоями», був виявлений на території археологічного парку Регіо V, який ще не відкритий для публіки. 

Археологи також знайшли прикрашену бронзову чашу для пиття, керамічні глечики, які використовували для приготування тушкованих страв і супів, винні фляги й амфори.

Передня частина кіоску була прикрашена яскравими фресками з зображенням тварин, наприклад, куркою і качками, що висять догори ногами.

«Наш попередній аналіз показує, що знаки, намальовані на передній панелі прилавка, принаймні частково, є продуктами харчування і напоями, які там продавалися», — сказала антропологиня Валерія Аморетті. Вона розповіла, що у контейнерах виявили сліди свинини, риби, равликів і яловичини, що робить це відкриття «свідченням великого різноманіття продуктів тваринного походження, що використовували для приготування страв».

Помпеї, розташовані у 23 км на південний схід від Неаполя, загинули внаслідок виверження вулкана Везувій у 79 році нашої ери.

Інше дослідження виявило, що сортування і повторне використання сміття винайшли древні римляни. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: