Меню & пошук

Хто і чому живе довше у «Грі престолів» − дослідження

Хто і чому живе довше у «Грі престолів» − дослідження

Які персонажі мають більше шансів на виживання у серіалі


[ads-pc-2]

Вчені з австралійського університету Маккуорі проаналізували причини смерті персонажів «Гра престолів» і дослідили зв’язок з їх соціодемографічними характеристиками. Виявилося, що жінки у серіалі живуть довше за чоловіків, герої «високого походження» довше за героїв «низького походження», а вірні васали помирають раніше за зрадників.

Про це йдеться у дослідженні, опублікованому в Injury Epidemiology.

Дослідники проаналізували 330 персонажів «Гри престолів». Для цього вони окремо одне від одного переглянули всі серії 7 сезонів, зібрали дані з сайту imdb.com, проаналізували причини смерті кожного персонажа, його соціодемографічні характеристики (гендер, соціальний статус, релігію, рід діяльності) та сумарний час у серіалі.

Вчені оцінили ймовірність виживання персонажів за цими характеристиками. Результати показали, що довше живуть жінки, персонажі «високого походження», персонажі, які рідко з’являлися на екрані та васали, які не були вірними своїм сюзернам, причому ті, хто були вірними, жили вдвічі менше.

До кінця 7 сезону 56% героїв серіалу померли. Найчастішою причиною смерті були поранення (74%), 12% персонажів спалили, а отруїли 5%. Лише двоє померли природною смертю. А з моменту появи персонажа на екрані до його смерті проходило від 11 секунд до 57 годин.

Фото: IMDb

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: