Меню & пошук

Facebook заборонила контент, пов’язаний з сексом

Facebook заборонила контент, пов’язаний з сексом

І навіть натяки теж попали під заборону.


[ads-pc-2]

Соціальна мережа Facebook змінила правила розділу, що стосується сексуальних домагань. Про це повідомляється на сайті Facebook.

Згідно з новою редакцією правил, соціальну мережу можна використовувати для обговорення проблеми домагань і сексуального насильства, але не можна для «спонукання до сексуальних контактів між дорослими».

Відтепер у Facebook, серед іншого, не можна:

  • намагатися координувати сексуальні послуги для дорослих чи підбирати персонал для них (масажі, еротичні танці, зйомки порнографічної активності);
  • прохати про надсилання фотографій сексуального характеру або пропонувати секс;
  • використовувати явну сексуальну лексику, що виходить за межі простого позначення;
  • використовувати сексуальні натяки, як-от згадки про сексуальні ролі, сексуальні позиції, ситуації з фетишами, власні/чужі сексуальні вподобання, стан збудження, статевий акт чи сексуальну активність, загально сексуалізовані ділянки тіла.

Заборонені навіть неявні натяки, наприклад, «сподіваюся добре провести час сьогодні вночі». А також зображення статевого акту, навіть якщо вони були намальовані від руки.

Хоча у правилах не уточнюється, чи мова йде про публічні дописи, чи про листування в Messenger також, американське видання The Verge повідомляє, що під заборону потрапляють також повідомлення в Messenger. Відповідну інформацію The Verge отримали від співрозмовника в Facebook.

Facebook не перша соціальна мережа, яка впроваджує подібні заборони останнім часом. На початку грудня заборону на весь контент «для дорослих» анонсувала Tumblr. Заборона вступить в силу з 17 грудня. Під заборону потраплять фото, відео та GIF-зображення з людськими геніталіями, жіночими сосками та інше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: