Меню & пошук

Bicitalia: на велосипедах вздовж Італії

Bicitalia: на велосипедах вздовж Італії

[ads-pc-2]

4

Кілька днів тому двоє хлопців, один з яких українець, вирушили у велосипедну мандрівку Італією Bicitalia – за місяць вони проїдуть країну з півночі на південь. Микола та Євген вирішили поділитися з нами своїми думками про власну затію. 

Старт у містечку Бреннеро (Brennero) на кордоні з Австрією. Фініш – на південному краю Італії у Реджіо ді Калабрії.

Карта

Більш ніж 2000 км шляху, сотні унікальних міст, гірські перевали, Паданська рівнина, тосканські пагорби, вулканічні озера, 500 кілометрів узбережжям моря та незабутні враження.

3

Микола Бритавський (Афіни / Одеса)

Про себе можу сказати, що я людина, абсолютно отруєна Італією, після життя в цій країні не можу знайти собі місця в іншій. Як людина науки, маючи такий прекрасний екземпляр, метод та нагоду, буду намагатися якось дослідити, як властивості країни будуть змінюватися з широтою. Перше, що я буду робити – це у кожній провінції знаходити та куштувати місцеву каву.

Євген Молодцов (Санкт-Петербург)

Можу відправитися в похід наодинці, йти з велосипедом по болотах і непрохідних лісах кілька днів. Головне, щоб фотокамера була зі мною. Під час експедиції я буду працювати над декількома фотопроектами.

Впродовж 2011-2012 академічного року ми проходили стажування у найстарішому навчальному закладі Європи – Болонському університеті. Італія – не найкраща країна для роботи і навчання, але мабуть краща для життя і подорожей. Це країна нескінченних відкриттів та різноманітної культури. Кожне місто – це маленька країна. Напевне, саме тому найкращий засіб для мандрівок по Італії – велосипед. Ідеальною пригодою для нас стала мальовнича Тоскана.

Наприкінці квітня, помітивши квітучий мак вздовж доріг, ми вирушили в національний парк Val d’Orcia з його відомими Тосканськими пагорбами, світанковим серпанком понад пахучими луками і тихими провінційними селами.

Через місяць, знову повертаючись до цієї місцевості, ми проклали наш маршрут через стародавні поселення етрусків, термальні джерела та вулканічні озера. Ми встигли зробити лише ці 2 походи по Тоскані, але вже тоді виникла наша палка мрія – проїхати на велосипедах уздовж всієї країни з півночі на південь. Отож, через 2 роки ми знову зустрічаємося в Італії, з прагненням здійснити бажане. За 2 роки ми стали трішки дорослішими та мудрішими. Зрозуміли, що подорож повинна мати свої цілі, завдання  та стратегію. Іноді, звичайно, відсутність стратегії це теж стратегія. Упродовж мандрівки в нас у кожного будуть свої ідеї та проекти, які ми спробуємо здійснити.

Крім того, обравши для себе бюджетний варіант маршруту – на найдешевшому велосипеді з наметом, ми доведемо на своєму прикладі, що такий туристичний шлях досяжний для кожного, не потрібні значні кошти і спеціальна фізична форма. Головне – любов до пригод, відкриттів, і звичайно, велосипеда.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: