Меню & пошук

Ісландія двох мрійників

Ісландія двох мрійників

[ads-pc-2]

исландия

photo7

Ми – Маша і Матвій. Подорожі – наша пристрасть. Свої навички редактора і фотографа ми успішно застосовуємо в своїх поїздках і життя в цілому. За пару років ми встигли об’їхати Європу, повчитися і попрацювати в Польщі та Америці. У подорожах для нас важливі знайомства і спілкування з новими людьми, красива природа і звичайно ж місцева їжа.

У кожної людини є своя країна-мрія. У нас така уже три роки як є. І це Ісландія. Ми могли годинами розмовляти, щось обговорювати, дивитися ролики і читати різні блоги про цю чудову країну. Але далі цього справа не йшла. І ось у квітні ми абсолютно випадково знайшли дешеві перельоти з Бергена в Рейк’явік, і зрозуміли, що зараз або ніколи. Ну, може не «ніколи», але так можна відтягувати поїздку в країну мрії ще декілька років. Ми не хотіли їхати до Ісландії на 10 днів, як це роблять інші люди. Ми хотіли відчути цю країну, її культуру, неквапливо перебираючись по ній і насолоджуючись усіма її чудесами. Тому ми вирішили їхати на цілий місяць. І ось зараз ми вже почали свій шлях.

DSC_0796

DSC_0798

DSC_1020

10599403_10201412780681014_5277095197725070336_n

DSC_1052

Ми – у Варшаві, сидимо в кав’ярні і пишемо цей пост. Завтра ми вирушаємо автостопом в Ґданськ і звідти в Берген. З Ісландією нас розділяє тимчасовий проміжок в п’ять днів. Зовсім скоро ми будемо в кардинально іншому світі, про який так довго мріяли. За цей місяць ми плануємо зробити коло по всій країні. Ми будемо автостопити, волонтерити, жити в кемпінгах та по каучсерфінгу. Ну, і будемо ділитися своїми враженнями з вами.

DSC_1157

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

12 коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: