Меню & пошук

15 оригінальних дизайнів для iPhone

15 оригінальних дизайнів для iPhone

[ads-pc-2]

Наклейки Gelaskins для iPhone

Кожен, хто ставав коли-небудь щасливим власником iPhone, мимовільно отримував відчуття прекрасного. Чи то сам пристрій, спроектований дизайнерами Apple за принципом “золотого січення”, надихав на хороші речі, чи щось інше, проте, тримаючи його в руках, і самому хотілося зробити щось прекрасне.

Проте інколи виникає проблема – люди не завжди хочуть бути такими ж, як решта, і мати речі які, вже є у тисяч інших людей. На щастя, у випадку зі смартфонами, ноутбуками та іншими ґаджетами, які ми використовуємо щодня, існує вирішення цієї проблеми. Бренд Gelaskins ось уже кілька років поспіль радує нас своїми дизайнерськими наклейками, які додають різноманіття у буденність і наші пристрої отримують нове обличчя.

Gelaskins – це тонке покриття у вигляді наклейки, яке можна використати для широкого набору пристроїв – ноутбука, айпада, iPhone або інших смартфонів. Використання спеціального вінілового матеріалу та запатентованого 3М клею дозволяє уникнути проблем при нанесенні – ніяких бульбашок чи пухирів на смартфоні не з’явиться. Наклейки не лише прикрашатимуть ваш пристрій, а й захищатимуть його від подряпин та зовнішніх ушкоджень. Gelaskins дозволяє змінювати зображення по кілька разів – їх зовсім нескладно відліпити.

Офіційний дистриб’ютор продукції GelaSkins в Україні має в своєму каталозі кілька десятків оригінальних дизайнів (в тому числі на всі відомі моделі iPhone), і кожного місяця колекція поповнюється новими зображеннями. Ми ж обрали для цього посту 15 найцікавіших, на наш погляд, дизайнів для iPhone.

Весь перелік пристроїв, для яких існують наклейки Gelaskins, можна переглянути тут – і там не лише iPhone чи iPad, а й багато більш простіших смартфонів. Будьте оригінальними :)

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

2 коментарі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: