Меню & пошук

34 причини поїхати на край світу, або наші пригоди в Австралії

34 причини поїхати на край світу, або наші пригоди в Австралії

[ads-pc-2]

34-australia

21 година в небі і 15 годин чекання на спізнений літак в аеропорту Абу Дабі, розкуплені квитки на автобус із Сіднея до Канберри і страх залишитися посеред ночі в аеропорту Сіднея самій – все це було варте того, щоби побачити Австралію. І я хоч зараз повторила би це знову, бо Австралія, це: 

1. Коли ти прокидаєшся від співу пташок, яких в житті ніколи не бачив.

2. Це сонячні люди, які завжди готові допомогти. Коли ти дивишся в різні боки, бо не дуже вмієш користуватися картою (непорозуміння з місцевістю – то твоє все), до тебе підходять і пропонують допомогти.

3. Це коли тобі всюди кажуть: «Hello! How are you?», і це тебе збиває з пантелику.

DSC_0217

4. Це коли ти стоїш на автобусній зупинці, і до тебе підходить австралійка, яка теж чекає на автобус, і у вас виходить чудова невимушена розмова, і вона розказує тобі, як у сімдесятих вона об´їздила на скутері майже всю Європу.

5. Це коли я нарешті можу не використовувати доброту австралійців через мої особливі стосунки з географічними картами і ми вже вдвох із Вітьою йдемо в парк, і беремо з собою хліб, бо там можуть бути какаду. І ми приходимо в парк, і там таки є какаду. І Вітя для сміху підіймає руки, і каже: «Летіть сюди!». І їх прилітає аж троє, двоє сідають на руки, а один на голову, і починають кричати і битися за сідало.

6. Це коли я ображено: «Я теж хочу, щоб на мене сіли какаду!», а через 30 секунд: «ААА, забери їх, будь ласочка, забери!!! Ці кабани мене зараз з´їдять!!!».

DSC_0972

7. Це коли за день проходиш більше 10 км і засинаєш відразу, як тільки торкаєшся подушки, хоча на вулиці голосно квакають жаби.

8. Коли лівосторонній рух, і ти ніяк не можеш звикнути, і кожного разу, коли дивишся у вікно, хочеш закричати на водія, що він хоче вас усіх прикінчити.

9. Це коли за дві години від мегаполісу ти можеш опинитися в джунглях. І ти йдеш по дощовому лісі, і починає йти дощ

10. Це коли ти приїжджаєш в якусь селуху, а там бігають здоровезні кенгуру.

11. Це коли ти вирішив погодувати чайок, і їх злітається так багато, і вони так верещать і б’ються між собою, що незнайомі люди починають знімати тебе на телефони.

DSC_0279

12. Це коли якийсь пузань лягає на траву, обсипає себе чіпсами і приймає «чайкотерапію». І тепер телефон дістаєш ти.

13. Це коли ви гуляєте, і чоловік різко обертає тебе і кричить: «Крокодил!» І ти віриш йому і волаєш на весь зоопарк, а то всього лиш статуя крокодила біля твоєї ноги. І твій чоловік цілий день ходить мегазадоволений.

DSC_0467

14. Це коли ти приходиш у свій тимчасовий дім, а там тебе чекає величезна собака, якої ти до смерті боїшся. Але вже на другий день ти любесенько чешеш її за вухом і вона постукує хвостом по підлозі від задоволення.

15. Це коли ти йдеш в зоопарк, бачиш там купу незнайомих птахів, а потім йдеш в парк – і там літають такі самі птахи.

16. Це коли приходиш на рибний ринок, і там стільки невідомої риби, якої не бачив ніколи в житті. І можеш вибрати будь-яку щойно приготовлену морську страву, і хочеться спробувати все, але все не влізає :)

DSC_0866

17. Це коли ви купуєте смачнючу рибу і їсте її прямо біля океану. І поряд біля вас літають чайки, і крадуть їжу в людей. І ти здуру кидаєш шматок картоплини для однієї, і вона починає страшно волати. Ти злякано думаєш, що вона подавилася, не знаєш, що робити, а вона просто відганяє іншу купу чайок, які прийшли по наші добрі душі.

18. Це коли ви лазите по величезному камінні біля океану і розглядаєте маленьких крабиків, які вилізають грітися на сонечку.

19. Це коли ти стоїш над прірвою біля океану і кричиш: «Дивись, я лечу!», а потім злякано відходиш, бо ледь не полетіла (мамо, якщо ти це читаєш, то цей «не полетіла» – не я :))

DSC_0332

20. Це коли сидиш біля озера, а там табличка «eco spa», і в озері сидять жаби, які не квакають, а співають.

21. Це коли ледь не кожна лавочка в парку побудована на кошти звичайних людей, які вирішили таким чином зробити щось на пам’ять про своїх близьких, яких вже нема.

22. Це коли гуляєш по вулиці і навколо купа казкових будиночків, і ти ахкаєш і охкаєш біля кожного будиночка.

DSC_0283

23. Це коли у нас вже осінь, а тут – весна, яка дуже схожа на літо.

24. Це коли зарплатню платять кожен тиждень, і так само кожного тижня ти платиш за квартиру.

25. Це коли ви вирішили полежати в парку, а поряд грають крікет, і ти думаєш, що перший раз в житті побачиш, як це грати. Ти вмощуєшся позручніше, а вони вже дограли… Печаль.

26. Це коли на кожному кроці хтось влаштовує невеликий пікнік без ковдри прямо на траві, бо і так тепло.

27. Це коли ти бачиш купу засмаглих дівчат і майже всі – у платтях. І ти думаєш: «Вау!» і кажеш: «Вітя, подивись»

DSC_0363

28. Це коли ти бачиш дресированого какаду, який забирає в людей монетки прямо з рук. Але какаду чесний, тому через деякий час приносить монетки назад.

29. Це коли ти вперше побачила кенгуру, а вони непорушно лежать, заклавши ногу на ногу, як перед телевізором

30. Це коли ти бачиш, як дві папужки цілуються, і не можеш натішитися, що щойно ТАКЕ бачила

DSC_0715

31. Це коли ти побачив австралійських мімімішних пінгвінів і вже називаєш їх на ім´я: Рядовий, Шкіпер і Ріко. І шукаєш ще одного, кого можна було б назвати Ковальським.

32. Це коли майже всі дерева – білі. І ти вже зробила більше сотні фото з ними, бо «вони ж такі білі!»

33. Це коли йдеш по вулиці, і на дереві ростуть апельсини. І ти зриваєш дві, і одна виявляється такою смачною, якої ти ще ніколи не їв. А другу викидаєш, бо зелена.

34. Це коли ви думаєте – ми хочемо залишитися тут назавжди, але потім згадуєте, як це далеко від України, і що вдома за вами вже скучило ваше товстеньке кенгуру на ім´я кіт Марсель, і сідаєте на літак, і от вже вдома. І маленьке товстеньке кенгуру цілу ніч кублиться у вас на голові, а потім стає посеред ліжка і крутить головою то в один бік, то в другий, бо не знає, до кого першого піти пообійматися. Але уві сні вам ще довго буде снитися сонячна Австралія, і какаду, які пролітають над евкаліптовими лісами, і ще довго буде здаватися, що ви прокидаєтеся від співу пташок, назви яких ви так і не загуглили в Вікіпедії.

Текст і фото: Тетяна Михальчук

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: