Меню & пошук

Індійці змогли побачити Гімалаї на відстані понад 160 км. У країні значно покращилася якість повітря

Індійці змогли побачити Гімалаї на відстані понад 160 км. У країні значно покращилася якість повітря

Люди публікують фото краєвидів у соцмережах.


[ads-pc-2]

Жителі індійського штату Пенджаб, розташованого на північному заході країни, відмітили, що змогли побачити хребет Гімалаїв на відстані понад 160 км. Це стало можливим завдяки зменшенню забруднення повітря регіону після оголошення карантину, пише CNN.

Індійці з міста Джаландхар і його околиць почали публікували у соцмережах фотографії фото Гімалаїв. Деякі кажуть, що десятиліттями не бачили піків Гімалаїв.

«Вперше за майже 30 років ясно побачив Гімалаї…», — написав Манджу Канг.

Це явище стало можливим завдяки різкому покращенню якості повітря в останні тижні після тимчасового закриття промислових підприємств, скасуванню авіаперевезень та інших обмежувальних заходів на період карантину.    

Центральна рада Індії з контролю за забрудненням встановила, що вже у перший день карантину у Делі та ще у 85 містах Індії спостерігалося зниження забруднення повітря. 

Згідно зі звітом World Air Quality Report за 2019 рік, в Індії розташоване 21 з 30 міст з найгіршою якістю повітря, шість з них входять до першої десятки. 

За останніми даними, у світі офіційно зареєстрували 1 612 646 випадків інфікування коронавірусом, з яких 6 771 — в Індії. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: